Tek Kişilik Oyun
YasinKa Oyunlar
Reklam

Benzer Oyunlar

Küçük labirent içinde yaratıklara yakalanmadan tüm noktaları yiyerek labirent ortasındaki Wonka yazan bölüme ulaşmalısınız. Nokta yiyiciyi yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kornacı oyununda oyunun kahramının klonlanmış eşlerinden kaçmasına yardım ederek labirent içindeki tüm sarı noktaları yemelisiniz. İyi Oyunlar.

Meyveci oyununda küçük labirent içindeki sarı veya pembe noktalar ile birlikte tüm yıldız, muz, kiraz, elma ve kahveleri toplamanız gerekli. Kahveler ayrıca kahve gücü ile birlikte bir tokmak kazandırarak hayaletleri kısa süreliğine etkisiz hale getirebilmenizi sağlar. İyi Oyunlar.

Pacman oyununda labirent içinde dolaşarak tüm beyaz noktaları yemelisiniz. Büyük beyaz noktaları yediğinizde hayaletleri de yiyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Flash Pacman oyununda labirentteki tüm sarı noktaları yemelisiniz. Büyük sarı noktaları yediğinizde canavarlar kısa süreliğine pasif konuma geçerek size saldıramazlar. New Game ile oyuna başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Flashman oyununda labirent içindeki diğer yaratıklar ile karşılaşmadan sarı noktaların tamamını yemeniz gerekiyor. Parlak sarı noktaları yediğinizde yaratıklar kısa süreliğine pasif olacaklardır.

İyi Oyunlar.

Etiketler

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar