Tek Kişilik Oyun
YasinKa Oyunlar
Reklam

Benzer Oyunlar

Tel örgüler ile çevrili bulunduğunuz bölgeye tel örgüleri tırmanarak geçip sizi ısırmak veya yemek isteyen zombileri el feneri takılı pompalı tüfeğiniz ile vurmalısınız. Bulunduğunuz kafese yaklaşan aç zombileri radar göstergesinde sarı nokta olarak görebilirsiniz. Gözünüzü radardan ayırmayın ve radarda ilk görünen zombiyi ilk önce vurmaya çalışın. Fare ile nişan alabilir, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Zombilerin bölgesindeki sizi takip eden mavi renkli sivillerden mümkün olduğu kadar fazlasını X ile işaretli tahliye bölgesine her bölümde tanınan süre içinde götürüp tahliye etmelisiniz. Oyun başladığında elinizde sadece tabanca var iken uzi ve pompalı tüfeği sonraki aşamalarda alabilirsiniz. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile ateş edebilir ve 1, 2, 3, 4 tuşları ile silah seçimi yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar.

ateş etme hortlak avcısı hortlak korku kutu kafa pompalı pompalı tüfek sivil kurtarma sivil tahliye bölgesi tahliye etme tahliye uzi zamana karşı zombi avcısı zombi bölgesi zombi vurma zombilerden kurtarma

Etiketler

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar