Tek Kişilik Oyun

Aşamalı Beceri Oyunları

Vinçli kıskacınız ile yer altındaki altın, elmas, kömür vb. gibi değerli madenleri yeryüzüne çıkartmalısınız. Vinci yeraltına göndermek için aşağı yön tuşunu, çektiğiniz madene gücünüz yetmeyip dinamit ile patlatmak isterseniz yukarı yön tuşunu kullanabilirsiniz. Patlatacağınız dinamitleri ve diğer yardımcı kaynakları bölüm aralarında satın alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

3 Boyutlu Elma Kurdu oyununda elmaları yemeye çalışan bir kurtcuğu klavye ile yönetmeniz gerekiyor. Kurtcuğu, klavyenin yön tuşları ile yönlendirerek tüm elmaları yemelisiniz. Fakat elmaları yedikce kurtcuğun boyu uzayacak ve her bölüm atlandığında biraz daha hızlanacaktır. Oyunu Play bağlantısına tıklayarak başlatabilirsiniz.İyi Oyunlar.

Vinçli kıskacınız ile yer altındaki altın, elmas, kömür vb. gibi değerli madenleri veya elmasları kaçırmaya çalışan kanguruları yeryüzüne çıkartmalısınız. Vinci yer altına göndermek için aşağı yön tuşunu kullanabilirsiniz. Çektiğiniz madeni vs. dinamit ile patlatmak için madencinin yanında üstünde içindeki dinamit miktarı yazılı çantaya tıklamalısınız. Ray üzerinde hareket etmek için raya tıklamalısınız. Patlatacağınız dinamitleri ve diğer yardımcı kaynakları bölüm aralarında satın alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Havadaki uçan balonlara kontrol ettiğiniz maymun ile elinizdeki sınırlı miktardaki dart okunu fırlatarak mümkün olduğu kadar fazla balon patlatmalısınız. Limitsiz ok modunda oynamak için New Game seçimini seçtikten sonra sağ alttaki Unlimited Darts Mode seçim kutusunu seçmelisiniz. Dart okunu fırlatmak için maymunun çevresindeki fırlatma yönünü gösteren siyah oku istediğiniz yöne doğru çevirdikten sonra fare tuşuna basıp, basılı tutarak yeterli fırlatma gücüne eriştiğinde bırakmalısınız. Renkli balonların arasındaki patlama, çivi fırlatma vb. gibi farklı özelliklere sahip özel balonlara dikkat edin! İyi Oyunlar.

Farklı Golf Pro oyununda golf topunu mini golf sahası dışına çıkartmadan altın plakaları topladıktan sonra topu deliğe sokmanız gerekiyor. Her altın plaka size puan kazandırır. Oyunu kazanmak için en fazla 20 atışta 600 puanı geçmeniz gerekli. Shift tuşu ile atış gücünü ayarlayıp, fare ile yön belirlemesi ve vuruş yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Top Kesici oyununda sürekli zıplayan bir topun yere düşmesini engelleyerek üst taraftaki bloklara çarptırıp kırılmalarını sağlamalısınız. Klavyenin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak levhayı hareket ettirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bombalı Bilardo oyununda birer bomba olan topları 100 saniye içinde deliklere sokmanız gerekiyor. Topları zamanında sokamazsanız veya beyaz top deliğe girerse masa havaya uçar! Fare tuşunu basılı tutup bırakarak toplara (bombalara) atış yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Balonlar oyunu için ekstra bölümler içeren Paket 5 sürümünde toplam 50 bölümün her birinde havadaki uçan balonlara kontrol ettiğiniz maymun ile elinizdeki sınırlı miktardaki dart okunu veya oklarını fırlatarak alt tarafta target ile gösterilen en az patlatılması gereken balon miktarı kadar balon patlatmalısınız. Limitsiz ok modunda oynamak için New Game seçimini seçtikten sonra sağ alttaki Unlimited Darts Mode seçim kutusunu seçmelisiniz. Dart okunu fırlatmak için maymunun çevresindeki fırlatma yönünü gösteren siyah oku istediğiniz yöne doğru çevirdikten sonra fare tuşuna basıp, basılı tutarak yeterli fırlatma gücüne eriştiğinde bırakmalısınız. Renkli balonların arasındaki patlama, çivi fırlatma, gülle düşürme vb. gibi farklı özelliklere sahip özel balonlara dikkat edin! İyi Oyunlar.

Bombalı Bilardo 2 oyununda birer bomba olan topları 100 saniye içinde deliklere sokmanız gerekiyor. Fare tuşunu basılı tutup bırakarak toplara atış yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ufoyu İndir oyununda küçük uzaylıyı kullandığı ufo ile birlikte klavyenin yön tuşlarını kullanarak iniş bölgesine yavaşca ve sağ salim indirmelisiniz. Platformdaki anahtarlar iniş bölgesi önündeki kapıların açılmasını sağlar. Ayrıca, yeşil kutular yakıtınızı, sarı kutular ise kalkanınızın gücünü arttırır. Yakıtınız biterse veya herhangi bir yere şiddetli bir şekilde çarparsanız toplam 3 canınızdan biri gider ve bölüm yeniden başlar. İyi Oyunlar.

Sürekli zıplayan balonları bölerek iyice ufaldıklarında patlatmalısınız. Yön tuşlarını kullanarak hareket edebilir, boşluk tuşu ile ok fırlatabilirsiniz. Oyuncu 1 Sağ : Sağa yürüme Sol : Sola yürüme Boşluk : Ok fırlatma Oyuncu 2 X : Sağa yürüme C : Sola yürüme W : Ok fırlatma (Menüdeki Controls seçiminden 2. oyuncunun kontrolünü fare olarak ayarlayabilirsiniz.) İyi Oyunlar.

Bomba Toplayıcı oyununda kontrol ettiğiniz süper kahraman ile patlamak üzere olan tüm bombaları toplamalısınız. Tüm bombaları topladığınızda bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Hareket etmek için sağ ve sol yön tuşlarını, zıplamak için ise boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Bombalar haricinde siyah B harfli toplar daha yükseğe zıplamanızı sağlar. İyi Oyunlar.

Makinedeki Kabarcıklar oyununda bir presin altında birikmiş olan baloncukları temizlemeniz gerekiyor. Bir kabarcık fırlatma tabancası ile fırlattığınız kabarcıklar ile aynı renkten en az 3 tane birleştirdiğiniz zaman kabarcıklar patlayacaktır. Kabarcık tabancasını sağ ve sol yön tuşları ile ayarlayabilir, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Daha hassas ayar için shift tuşu basılı olarak ayarlama yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Balonlar oyunu için ekstra bölümler içeren Paket 2 sürümünde toplam 50 bölümün her birinde havadaki uçan balonlara kontrol ettiğiniz maymun ile elinizdeki sınırlı miktardaki dart okunu veya oklarını fırlatarak alt tarafta target ile gösterilen en az patlatılması gereken balon miktarı kadar balon patlatmalısınız. Limitsiz ok modunda oynamak için New Game seçimini seçtikten sonra sağ alttaki Unimited Darts Mode seçim kutusunu seçmelisiniz. Dart okunu fırlatmak için maymunun çevresindeki fırlatma yönünü gösteren siyah oku istediğiniz yöne doğru çevirdikten sonra fare tuşuna basıp, basılı tutarak yeterli fırlatma gücüne eriştiğinde bırakmalısınız. Renkli balonların arasındaki patlama, çivi fırlatma, gülle düşürme vb. gibi farklı özelliklere sahip özel balonlara dikkat edin! İyi Oyunlar.

Mario'nun vinçli kıskacı ile 60 saniye içinde yer altındaki gümüş ve altın paralar ile birlikte elmasları da toplayarak Point ile gösterilen puana ulaşmalısınız. Sürekli hareket eden kıskacı yer altına göndermek için fare'nin sol tuşunu kullanmalısınız. Ayrıca, Bomba düğmesi bomba fırlatmanızı, Radyoaktivite düğmesi daha hızlı çekmenizi ve Kum saati düğmesi 10 saniye ekstra zaman kazanmanızı sağlar. Yer altındaki yıldırım işaretli nesne size elektrik çarpmasına, mıknatıs işaretli nesne ise vincin bir süre takılı kalmasına neden olur. İyi Oyunlar.

Etiketler

aşamalı | beceri
YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar