Tek Kişilik Oyun

Çocuk Vurma Oyunları

Balon Avcısı oyununda yay kullanarak fırlatacağınız oklar ile balonları patlatmalısınız. Klavyeden yukarı ve aşağı yön tuşları ile ok yönünü ayarlayabilir, boşluk tuşuna basılı tutup-bırakarak oku fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kututeor oyununda yön tuşları ile yönettiğiniz kutu ile büyük kutuları yokolana kadar vurup bölmelisiniz. Ctrl ile ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ağaçların arasında uçan ve ağaç kovuklarından havalanan tavuklardan tüfeğiniz ile 90 saniye içinde mümkün olduğu kadar fazla miktarda vurmalısınız. Uçarak geçen zeplinleri vurmamalısınız. Bir kerede 10 domdom kurşunu alan tüfeğinizin şarjörünü boşluk tuşu ile doldurabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Tom ve Jerry ile ayrı ayrı oynayabileceğiniz oyunda, Tom ile çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığı vurmalı, Jerry ile ise buzdolabı raflarındaki peynirleri ufaklığa atarak puan toplamalısınız. Tom ile oynarken sağ ve sol tuşlar ile hareket edip, boşluk tuşu ile içi su dolu balonları çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığa fırlatabilirsiniz. Jerry ile oynarken yön tuşları ile buzdolabı rafları arasında hareket edebilir, boşluk tuşu ile peynirlerin üzerindeyken buzdolabının yanında koşturan ufaklığa atıp doyurabilirsiniz. Peynirleri buzdolabı raflarının ne kadar üstünden atarsanız o kadar çok puan alırsınız. İyi Oyunlar.

Oyun başında seçeceğiniz bir karakter ve silahı ile kurşununuz bitene kadar yerde kaçışan ve pencerenin dışında paraşüt ile yere inmeye çalışan fareleri vurmalısınız. Farklı karakterlerin alabileceği tabanca, lazer silahı, makineli tüfek vb. gibi silahların yanında X ile ayrılmış rakamlardan soldaki silahın aynı anda alacağı mermi vs. miktarını, sağdaki ise şarjör miktarını belirtir. Her şarjör bitiminde tekrar dolması kısa bir süre beklemelisiniz. İyi Oyunlar.

Savaşcı Ruh oyununda tek pervaneli uçağınız ile karşınızdan gelen uçakları, ufoları, uçan daireleri ve uçan tabakları vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Gökdelenlerin arasından yukarıya doğru zıplayan hareketli Swampfire karakterini vurmalı, uçarak gelen Ben 10'u vurmamalısınız. İyi Oyunlar.

Ormanın içinde, çölde veya bir ağacın çevresinde elinizdeki sopa ile çevrenize saklanmış maymun, aslan, tavşan, yılan ve dinazora vurarak ve kuşların attağı elmaları toplayıp, kayalardan kaçarak 60 saniye içinde mümkün olduğu kadar fazla puan toplamalısınız. İyi Oyunlar.

Patronu Döv oyununda deliklerden rastgele çıkan patron kuklalarına tokmak ile vurmanız gerekiyor. İyi Oyunlar.

Uçan Daireler oyununda çöl üzerinde dolaşan ufoları vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Sirk Hedefleri oyununda tabanca ile mümkün olduğu kadar fazla hedefi vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Penguen Vurma oyununda karın içine gizlenip çıkarak sizi kartopu ile vurmaya çalışan penguenleri vurmalısınız. Penguenlerin çıkacağı delikler çıkmalarına yakın sol taraftaki sonar ile görülebilir. İyi Oyunlar.

Palyaço Vurma oyununda domates atarak palyaçoyu yüzünden vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Personeli Döv oyununda deliklerden rastgele çıkan personel kuklalarına sözleşme ile vurmanız gerekiyor. İyi Oyunlar.

Davul Dersi oyununda davulcunun vurduğu davullara aynı sırayla vurmanız gerekiyor. İyi Oyunlar.

Orkoları Vur oyununda 40 saniye içinde yerleşik yapılara ve robota zarar vermeden vurabildiğiniz kadar uzaylı vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Uzay geminiz ile ilerlediğiniz tünelde 2 dakika boyunca mümkün olduğu kadar puan toplamalısınız. Engellerden kaçabilir veya vurarak daha fazla puan kazanabilirsiniz. Oyun başlangıcında gösterilen Shoot These listesindekileri vurmalı, Pick Up These listesindekileri toplamalısınız. Uzay gemisini yön tuşları ile kontrol edip, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Ayrıca, bombanız olması durumunda Shift tuşu ile bomba fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Roketle oyununda düşman uzay gemisini, uzay geminiz ile roket fırlatarak vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Etiketler

çocuk | vurma
YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar