Tek Kişilik Oyun

Kabarcık Balon Oyunları

Sorunlu Kabarcıklar Oyunu oyna

Sürekli zıplayan balonları bölerek iyice ufaldıklarında patlatmalısınız. Yön tuşlarını kullanarak hareket edebilir, boşluk tuşu ile ok fırlatabilirsiniz. Oyuncu 1 Sağ : Sağa yürüme Sol : Sola yürüme Boşluk : Ok fırlatma Oyuncu 2 X : Sağa yürüme C : Sola yürüme W : Ok fırlatma (Menüdeki Controls seçiminden 2. oyuncunun kontrolünü fare olarak ayarlayabilirsiniz.) İyi Oyunlar.

Pang 2001 Oyunu oyna

Pang 2001 oyununda sürekli zıplayan kabarcıkları bölüp iyice ufaldıklarında patlatmanız gerekli. Yön tuşlarını kullanarak hareket edebilir, boşluk tuşu ile ok fırlatabilir veya ateş edebilirsiniz. Oyuna başlamak için Jugar bağlantısını tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

Kabarcık Patlatma Oyunu oyna

Kabarcık Patlatma oyununda üstteki kabarcığı fare ile tutup fırlatmak istediğiniz yönün ters tarafına doğru gerdirip-bırakarak aşağıdan çoğalarak gelen baloncukları patlamanız gerekli. Fırlattığınız kabarcığın kendisi patladığı için yakın mesafeye fırlatmak için daha az gerdirmelisiniz. Oyuna Play Now! seçimini tıklayarak başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Hızlı Kabarcıklar Oyunu oyna

Hızlı Kabarcıklar oyununda üstten yavaş yavaş aşağıya inen kabarcıkları patlatmanız gerekli. İyi Oyunlar.

Makinedeki Kabarcıklar Oyunu oyna

Makinedeki Kabarcıklar oyununda bir presin altında birikmiş olan baloncukları temizlemeniz gerekiyor. Bir kabarcık fırlatma tabancası ile fırlattığınız kabarcıklar ile aynı renkten en az 3 tane birleştirdiğiniz zaman kabarcıklar patlayacaktır. Kabarcık tabancasını sağ ve sol yön tuşları ile ayarlayabilir, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Daha hassas ayar için shift tuşu basılı olarak ayarlama yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Yengeçli Kabarcık Bölme Oyunu oyna

Yengeçli Kabarcık Bölme oyununda sürekli zıplayan kabarcıklara yengeç kıskacı fırlatarak bölüp iyice ufaldıklarında patlatmanız gerekli. Sağ ve sol yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz yengeç ile kıskaç fırlatmak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Fırlattığınız kıskaçlar bir kabarcığı patlatana kadar veya en yukarı çıkana kadar başka kıskaç fırlatamazsınız. İyi Oyunlar.

Uzaylı Kabarcıklar Oyunu oyna

Uzaylı Kabarcıklar oyununda havadan yavaş yavaş inen kabarcıkları, bir top yardımı ile başka kabarcıklar fırlatarak yok etmeniz gerekiyor. Fare ile kontrol edilen top ile fırlatılan kabarcıkların patlaması için aynı renkten en az 3 tanesinin bitişik olması gerekli. İyi Oyunlar.

Dino ve Balonlar Oyunu oyna

Dino ve Balonlar oyununda fare ile yöneteceğiniz ufak dinazor ile pembe balonlardan kaçarak toplayabildiğiniz kadar yıldız toplamalısınız. Gri balonlar kısa süreliğine kalkan sağlar. Ayrıca, gri balonların içindeyken yıldız toplayamazsınız. İyi Oyunlar.

Etiketler

kabarcık | balon
YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar