Tek Kişilik Oyun

Kale Savaş Oyunları

Gladyatör - Kale Savaşları RPG Oyunu oyna

Gladyatörünüz ile verilen tüm görevleri yerine getirip prensesi kurtarmalısınız. Savaş alanı ve savaş dışı alan olarak iki kısımdan oluşan oyunda, savaş dışı alanda silah alabilir, bulunduğunuz konumu saklayabilir ve tıraş olabilirsiniz! Ayrıca, tüm eşyalarınızın bulunduğu bir de sandığınız vardır. Savaş dışı alandaki siyah elbiseli adam silah tüccarıdır, bundan elinizdeki altın miktarına göre kılıç, kalkan, topuz, balta, zırh, başlık, eldiven vb. gibi eşyalar alabilirsiniz. Aldığınız bu eşyalar hemen sandığınıza gönderilir. Dolayısıyla üzerinizdeki eşyaları değiştirmek için sandığınıza gitmelisiniz. Haritanın sağ tarafındaki adama 50 altın karşılığı 3 farklı saç modelinde saç tıraşı olabilirsiniz. Haritanın sol tarafındaki adama oyunu kaydettirebilirsiniz. Savaş alanına girmek için ise her seferinde haritanın üst tarafındaki baltalı adam ile konuşmalısınız. Yön tuşları : Hareket etme X : Saldırı/Konuşma/Kullanma Z : Zıplama C : Savunma İyi Oyunlar.

Kralların Savaşı Oyunu oyna

Kalenizdeki savaş topu ile top atarak rakibinizin kalesini yıkmalısınız. Aşağı ve yukarı yön tuşları ile topun açısını, boşluk tuşuna basılı tutarak atış gücünü ayarlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Lord Mancınığı Oyunu oyna

Kuşatmış olduğunuz kalenin sancağını, mancınık ile beyaz şövalyenize zarar vermeden en az atış ile vurmalısınız. Soldaki gösterge ile gücü, aşağıdaki gösterge ile açıyı ayarladıktan sonra Launch düğmesi ile gülle fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bombacı Kale Oyunu oyna

>Bombacı Kale oyununda kale gibi dev uçağınız ile havadaki ve deniz üzerindeki hedefleri vurmalısınız. Hava hedeflerine makineli tüfek ile ateş edebilir, makineli tüfeğin yönünü C, V, B, N ve M tuşları ile ayarlayabilirsiniz. Deniz üstündeki hedeflere torpido bırakmak için 1, 2, 3 ve 4 tuşlarını kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Yay Üstadı Oyunu oyna

Yay Üstadı oyununda kalenize yaklaşan düşman askerlerini atacağınız oklar ile durdurarak kalenizi korumalısınız. Ok atmak için ekrandaki yeşil yuvarlağı fare ile tutup oku atacağınız yönün ters yönüne doğru gerdirerek bırakmalısınız. İyi Oyunlar.

Uzaylı Topcu Oyunu oyna

Uzaylı Topcu oyununda kontrol ettiğiniz top atar ile kalenize saldırmaya çalışan robot, yumak ve uçan köpekleri vurmalısınız. Yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanarak top atarın gücünü ayarlayabilir, sağ ve sol yön tuşları ile açısını ayarlayabilir ve ekranın alt ortasındaki Shoot düğmesi ile bomba atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

kale | savaş
YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar