Tek Kişilik Oyun

Puanlı 2 Kişilik Oyunlar

Penguen Fırlatma Oyunu oyna

Bir çok kişiyle de sırayla oynayabileceğiniz oyunda aşağıya doğru kayan pengueni sopayla mümkün olduğu kadar ileriye fırlatmalısınız. Fareyle ilk tıkladığınızda penguen buzlu tepeden aşağıya doğru kaymaya başlar. Sopayla vurulabilecek yere geldiğinde tekrar tıklayarak pengueni fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Karate Kamil ve Ninja Nejat Oyunu oyna

Tek kişilik ve iki kişilik oynayabileceğiniz oyunda Karate Kamil veya Ninja Nejat olarak 60 saniye içinde rakibinizi yenmelisiniz. Kontrol tuşlarını menüdeki Kontroller seçeneği ile görebilirsiniz. Hamle tuşlarının yanındaki kırmızı noktalar ilgili hamlenin rakibe verebileceği hasarı ifade eder. İyi Oyunlar.

Adam Fırlatma Oyunu oyna

Karlı bir arazideki nöbetçi kulübesinden kafa üstü aşağı atlayan askeri sopayla mümkün olduğu kadar ileriye fırlatmalısınız. Fareyle ilk tıkladığınızda asker aşağıya atlar. Tekrar tıkladığınızda aşağıdaki asker sopayla hamle yapar. Askerin çakıldığı yer metre cinsinden gösterilecektir. Bu sayede oyun birden çok kişiyle de oynanabilir. İyi Oyunlar.

Kore Golf Oyunu oyna

Tek kişilik ve iki kişilik oynayabileceğiniz Kore Golf oyununda golf topunu en az atışla deliğe sokmalısınız. Golf topu ile atış yapmak için topun üzerindeki yön işareti yanana kadar fare işaretçisini topa yaklaştırıp, vurma gücünü ayarlamak için fare tuşunu kısa bir süre basılı tutarak, bırakmalısınız. Oyun başında iki kişilik olarak seçim yaptığınızda el, topu deliğe sokana kadar değil her vuruş yaptıktan sonra diğer oyuncuya geçer. Anlık puan durumunu sağ üstteki View Score Card düğmesi ile görebilirsiniz. Golf sahasının yanında Can you find the right hole? yazan ve bir çok deliğin bulunduğu bölümde doğru deliği siz bulmalısınız. (Doğru deliğe yaklaştığınızda üstte Your Close! yazısı görünür.) İyi Oyunlar.

Etiketler

puanlı | 2 kişilik
YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar