Tek Kişilik Oyun

Roket Macera Oyunları

Keskin Nişancı Polis Oyunu oyna

Dürbünlü tüfeğinizi kullanarak verilen 4 farklı görevi başarılı bir şekilde tamamlamanız gerekiyor. Görev 1 (Mission #1) : Bankadakileri rehin almış suçlulardan 35 tanesini tüfeğiniz ile vurmalısınız. Görev 2 (Mission #2) : Arkalarındaki suçlular ile zorla bankadan araçlara paket taşıyan rehinelerin ellerindeki kırmızı paketleri rehineleri vurmadan vurmalısınız. Görev 3 (Mission #3) : Bankadan arabayla kaçan banka hırsızlarını takip eden polislere hırsızların aracından atılan bombaları vurarak polis arabalarının zarar görmesini engelleyip polislerin hırsızlara yetişmesini sağlamalısınız. Görev 4 (Mission #4) : Banka hırsızlarının aracından bulunduğunuz helikoptere fırlatılan roketleri vurup kendinizi koruyarak, aracın 4 lastiğini de vurmalısınız. Yakınlaştırma: a : 1x s : 2x d : 3x Dürbün Kapsamı: z : Küçük x : Normal c : Büyük İyi Oyunlar.

Yıldız Gemisi 11 Oyunu oyna

Uzayda yolunu kaybetmiş olan yıldız gemisi 11'e tehlikelerle dolu eve dönüş yolunda rehberlik etmelisiniz. Uzay gemisini, yön tuşları ile kullanabilir, boşluk tuşu ile roket fırlatabilirsiniz. Uçan daire görünümlü gemi ile aşağı hariç 3 yöne, daha gelişmiş olan mekik ile 4 yöne roket fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Alfa Bravo Helikopter Oyunu oyna

Helikopteriniz ile tüm düşman hedeflerini yok edip yaralı askerlere ip sallayarak kurtarmalısınız. Sağ üstte turuncu renkli yakıt göstergesini sürekli kontrol ederek, bitmesine yakın iniş-kalkış pistine iniş yaparak yakıt ikmali yapmalısınız. Yön tuşları : Helikopter kontrolü Z : Roket fırlatma X : Bomba atma N : Bölüm bittiğinde sonraki aşamaya geçme. İyi Oyunlar.

Yer Çekimi Oyunu oyna

Yer Çekimi oyununda uzay geminiz ile mağaraların içindeki küreleri toplayıp dış uzay atlama/ışınlama konumuna götürmelisiniz. Fare ile kontrol edebileceğiniz ve sol tuş ile itici roketlere güç verebileceğiniz oyunda uzay geminizin yakıtının bitmemesi için Fuel yazılı konumlara yaklaşarak benzin almalısınız. İyi Oyunlar.

Ufoyu İndir Oyunu oyna

Ufoyu İndir oyununda küçük uzaylıyı kullandığı ufo ile birlikte klavyenin yön tuşlarını kullanarak iniş bölgesine yavaşca ve sağ salim indirmelisiniz. Platformdaki anahtarlar iniş bölgesi önündeki kapıların açılmasını sağlar. Ayrıca, yeşil kutular yakıtınızı, sarı kutular ise kalkanınızın gücünü arttırır. Yakıtınız biterse veya herhangi bir yere şiddetli bir şekilde çarparsanız toplam 3 canınızdan biri gider ve bölüm yeniden başlar. İyi Oyunlar.

Adrian Savaş Robotu Oyunu oyna

Adrian Savaş Robotu oyununda arazi üzerinde robotunuza saldırmaya çalışan diğer robotları lazer silahınızla veya roket atarak yoketmelisiniz. Boşluk tuşu ile lazer ve roket modları arasında geçiş yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

U-Gücü Oyunu oyna

U-Gücü oyununda kullandığınız F-16 Tomcat tipi uçak ile uzaylı istilasına karşı gece karanlığında ufoları yoketmelisiniz. Makineli tüfek ve roket kullanabileceğiniz oyunda ekranın sol altından silah seçimi yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Yıldız Gemisi Oyunu oyna

Uzayda kaybolan yıldız gemisini beyaz renkli kara deliklerden geçirerek dünyaya kadar götürmelisiniz. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz uzay gemisinde yakıtı tasarruflu kullanmalısınız. Boşluk tuşu ile roket atarken hedeflere yakın durursanız sizde zarar görebilirsiniz. Çevrede karşılacağınız üzerinde F harfi bulunan bonuslar yakıt, E harfi bulunanlar enerji sağlar. İyi Oyunlar.

Etiketler

|
YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar