Tek Kişilik Oyun

Zıplama Dövüş Oyunları

Kavgacı Çöp Adam Oyunu oyna

Karşınıza çıkan tüm çöp adamları karate/kungfu darbelerinizle dövmelisiniz. Yön tuşları : Hareket etme Z : Yumruk, tekme, döner tekme atma (Dövüşme) X : Zıplama C : Koruyucu döner tekme İyi Oyunlar.

Yumurta Dövüşçüler Oyunu oyna

Rakibiniz sizin enerjinizi düşürüp bitirmeden veya 60 saniyelik süre dolmadan önce rakibinize mümkün olduğu kadar yumruk atarak enerjisini düşürmelisiniz. Dövüş sırasında herhangi bir aksiyon olmaması durumunda rakiplerin enerjileri yenilenir. Bilgisayara karşı oynamak için Play Now seçiminden sonra 1 Player seçimini, iki kişilik oynamak için 2 players seçimini seçmelisiniz. Oyuncu 1 C : Sağa ilerleme Z : Sola ilerleme S : Zıplama X : Eğilme W : Güçlü Yumruk Q : Hızlı Yumruk E : Blok Oyuncu 2 Sağ : Sağa ilerleme Sol : Sola ilerleme Yukarı : Zıplama Aşağı : Eğilme O : Güçlü Yumruk İ : Hızlı Yumruk P : Blok İyi Oyunlar.

Samuray Savaşçı Oyunu oyna

6 farklı savaşçıdan birini seçerek rakibinizi yenmelisiniz. Oyuna Deadly Combat seçimi ile başlayabilirsiniz. Yukarı : Zıplama Aşağı : Blok Sol : Sola yürüme Sağ : Sağa yürüme 2 : Uçan tekme Q : Güçlü tekme atma W : Güçlü yumruk atma A : Tekme atma S : Yumruk atma İyi Oyunlar.

Yılan Senesi Oyunu oyna

Karşınıza çıkan kılıçlı ve mızraklı düşman yaratıklarını kılıcınızla yok ederek mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, S tuşu ile zıplayabilir, A ile kılıç hamlesi yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Cin ALee Oyunu oyna

Cin ALee oyununda bir kung-fu üstadı olarak size saldıranlardan kendinizi korumalı ve onları dövmelisiniz. Herkesi dövdükten sonra Boss'u bulup onu da dövmelisiniz. Yön tuşları ile sağa-sola gidebilir, zıplayabilir ve çömelebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki tuş ve tuş kombinasyonlarını kullanabilirsiniz. S : Güçlü yumruk X : Döner tekme D : Hızlı yumruk C : Hızlı tekme X + Yukarı : Havada döner tekme X + Yukarı + Sağ/Sol : Uçan tekme V : Adamı geriye fırlatıp, havada tekme atma! (Yakın olmanız gerekli) S - X - S : (Sırayla) Koşturup zıplayıp havada 3-4 tekme. (Matrix, Neo vuruşu) İyi Oyunlar.

Etiketler

zıplama | dövüş
YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar