Tek Kişilik Oyun

Tek Kişilik Oyunlar

Seçme Oyunlar

Vinçli kıskacınız ile yer altındaki altın, elmas, kömür vb. gibi değerli madenleri yeryüzüne çıkartmalısınız. Vinci yeraltına göndermek için aşağı yön tuşunu, çektiğiniz madene gücünüz yetmeyip dinamit ile patlatmak isterseniz yukarı yön tuşunu kullanabilirsiniz. Patlatacağınız dinamitleri ve diğer yardımcı kaynakları bölüm aralarında satın alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Renk Değiştiren Küpler oyununda hareket ettirildiğinde içlerindeki siyah bölgelerin yarım tur daha fazla hareket ettiği küplerin hepsinin rengini beyaz yapmalısınız. İyi Oyunlar.

Yumurtaları Tuttur oyununda bir yumurtayı hep bir üstteki sepete atmalısınız. Eğer kaçırırsanız tekrar alttaki sepete düşmez! Bir düzine yumurta hakkınız var. İyi Oyunlar.

Kabarcık Patlatma oyununda üstteki kabarcığı fare ile tutup fırlatmak istediğiniz yönün ters tarafına doğru gerdirip-bırakarak aşağıdan çoğalarak gelen baloncukları patlamanız gerekli. Fırlattığınız kabarcığın kendisi patladığı için yakın mesafeye fırlatmak için daha az gerdirmelisiniz. Oyuna Play Now! seçimini tıklayarak başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bilgisayara karşı oynanan 3 en Raya oyunun amacı tablo üzerinde yatay, dikey veya çapraz konumlarda kendi elemanınızı 3 defa yanyana getirmektir. Fare ile ilk olarak sizin hamle yapacağınız oyunda orta bölümü ele geçirmek büyük avantaj sağlar.

3 Boyutlu Elma Kurdu oyununda elmaları yemeye çalışan bir kurtcuğu klavye ile yönetmeniz gerekiyor. Kurtcuğu, klavyenin yön tuşları ile yönlendirerek tüm elmaları yemelisiniz. Fakat elmaları yedikce kurtcuğun boyu uzayacak ve her bölüm atlandığında biraz daha hızlanacaktır. Oyunu Play bağlantısına tıklayarak başlatabilirsiniz.İyi Oyunlar.

Vinçli kıskacınız ile yer altındaki altın, elmas, kömür vb. gibi değerli madenleri veya elmasları kaçırmaya çalışan kanguruları yeryüzüne çıkartmalısınız. Vinci yer altına göndermek için aşağı yön tuşunu kullanabilirsiniz. Çektiğiniz madeni vs. dinamit ile patlatmak için madencinin yanında üstünde içindeki dinamit miktarı yazılı çantaya tıklamalısınız. Ray üzerinde hareket etmek için raya tıklamalısınız. Patlatacağınız dinamitleri ve diğer yardımcı kaynakları bölüm aralarında satın alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bilgisayara karşı oynanan 9 Top Bilardo oyununda masadaki tüm topların numara sırasına göre deliklere sokulması gerekir. Sonuçta 9 numaralı topu deliğe ilk sokan oyunu kazanır. Fakat, oyun sırasında diğer toplara atış yapıldığı halde bilerek veya bilmeyerek 9 numaralı topu deliğe sokan gene kazanır. Oyunu başlatmak için Single Player seçeneğini, tekrar oynamak için Play Again seçeneğini seçmelisiniz. Top ile atış yapmak için topu fare ile seçtikten sonra ıstakanın uygun konuma getirilip farenin sol tuşu basılı tutularak vurulmak istenen yönün ters tarafına doğru sürüklenip-bırakılmalıdır.İyi Oyunlar.

Vezirler tablo üzerinde öyle bir yerleştirilmeli ki yatay, dikey ve çapraz eksenlerine diğer vezirlerin herhangi biri denk gelmemeli. Aynı eksen üzerine başka bir vezir eklenmesi durumunda önceki eklenen vezir yokolacaktır. İyi Oyunlar.

Kupalı Penaltı oyununda kaleye şut çekerek gol atmalısınız. İyi Oyunlar.

Delikli Labirent oyununda klavyenin yön tuşları ile kontrol edebildiğiniz hassas bir topu labirent üzerindeki kara deliklere düşürmeden labirentin sağ tarafındaki End yazan bölüme ulaştırmalısınız.İyi Oyunlar.

501 Dart oyununa 501 puan ile başlanır. Her ok atışınızda vurduğunuz bölüme ait puan 501 değerinden düşülürek tam sıfır olduğunda oyun biter. Örneğin, puanınız '1' iken ok ile örneğin 20 puanlık bir alanı tutturduğunuzda oyun bitmez! Oyunun bitmesi için '1' puanlık bölümü vurarak sonucu tam sıfıra eşitlemelisiniz.Ok atmak için alt tarafta farenin tuşuna basıp, basılı tutarak fareyi yukarı doğru kaydırıp tuşu bırakmalısınız.İyi Oyunlar.

En Çok Oynananlar

  1. Altın Madencisi
  2. Ateş ve Su - Orman Tapınağı
  3. Rayda Altın Avı
  4. Mario Büyük Macera
  5. Anahtar Topla 3
  6. Altın Madencisi Vegas
  7. Ateş ve Su 4 - Saray Yolunda
  8. Rayda Altın Avı - Yeni Dünyalar
  9. Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı
  10. Harika Bomberman 4

Popüler Etiketler

tek kişilik altın avcısı , balon patlatan maymun , altın toplama , tabanca , yüzme , zıplama , labirent , 3 kişilik , araba sürme , miniclip , eşini bulma , dürbünlü tüfek , düz yol , top , tavuk vurma , rayda altın avı , araba yarışı , patlatma , çin , hedef vurma , renk , maden , neşeli sakız , deniz , ok atma , adam bıçaklama , gol atma , balon patlatma , tank , bomba

Yeni Oyunlar

Etiketler

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar