Tek Kişilik Oyun

Tek Kişilik Oyunlar

Seçme Oyunlar

Vinçli kıskacınız ile yer altındaki altın, elmas, kömür vb. gibi değerli madenleri yeryüzüne çıkartmalısınız. Vinci yeraltına göndermek için aşağı yön tuşunu, çektiğiniz madene gücünüz yetmeyip dinamit ile patlatmak isterseniz yukarı yön tuşunu kullanabilirsiniz. Patlatacağınız dinamitleri ve diğer yardımcı kaynakları bölüm aralarında satın alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Vinçli kıskacınız ile yer altındaki altın, elmas, kömür vb. gibi değerli madenleri veya elmasları kaçırmaya çalışan kanguruları yeryüzüne çıkartmalısınız. Vinci yer altına göndermek için aşağı yön tuşunu kullanabilirsiniz. Çektiğiniz madeni vs. dinamit ile patlatmak için madencinin yanında üstünde içindeki dinamit miktarı yazılı çantaya tıklamalısınız. Ray üzerinde hareket etmek için raya tıklamalısınız. Patlatacağınız dinamitleri ve diğer yardımcı kaynakları bölüm aralarında satın alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Havadaki uçan balonlara kontrol ettiğiniz maymun ile elinizdeki sınırlı miktardaki dart okunu fırlatarak mümkün olduğu kadar fazla balon patlatmalısınız. Limitsiz ok modunda oynamak için New Game seçimini seçtikten sonra sağ alttaki Unlimited Darts Mode seçim kutusunu seçmelisiniz. Dart okunu fırlatmak için maymunun çevresindeki fırlatma yönünü gösteren siyah oku istediğiniz yöne doğru çevirdikten sonra fare tuşuna basıp, basılı tutarak yeterli fırlatma gücüne eriştiğinde bırakmalısınız. Renkli balonların arasındaki patlama, çivi fırlatma vb. gibi farklı özelliklere sahip özel balonlara dikkat edin! İyi Oyunlar.

En Çok Oynananlar

  1. Altın Madencisi
  2. Ateş ve Su - Orman Tapınağı
  3. Rayda Altın Avı
  4. Mario Büyük Macera
  5. Ateş ve Su 4 - Saray Yolunda
  6. Altın Madencisi Vegas
  7. Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı
  8. Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı
  9. Rayda Altın Avı - Yeni Dünyalar
  10. Neşeli Sakız 2

Popüler Etiketler

tek kişilik altın avcısı , balon patlatan maymun , altın toplama , 3 kişilik , tabanca , zıplama , maden , bomba , miniclip , araba yarışı , dürbünlü tüfek , yüzme , patlatma , eşini bulma , labirent , düz yol , ok atma , rayda altın avı , su , renk , neşeli sakız , bomba patlatma , top , araba sürme , yumruk atma , hedef vurma , gol atma , deniz , kılıç , tavuk vurma

Yeni Oyunlar

Etiketler

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar