Tek Kişilik Oyun

Tek Kişilik Oyunlar

Seçme Oyunlar

Vinçli kıskacınız ile yer altındaki altın, elmas, kömür vb. gibi değerli madenleri yeryüzüne çıkartmalısınız. Vinci yeraltına göndermek için aşağı yön tuşunu, çektiğiniz madene gücünüz yetmeyip dinamit ile patlatmak isterseniz yukarı yön tuşunu kullanabilirsiniz. Patlatacağınız dinamitleri ve diğer yardımcı kaynakları bölüm aralarında satın alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Vinçli kıskacınız ile yer altındaki altın, elmas, kömür vb. gibi değerli madenleri veya elmasları kaçırmaya çalışan kanguruları yeryüzüne çıkartmalısınız. Vinci yer altına göndermek için aşağı yön tuşunu kullanabilirsiniz. Çektiğiniz madeni vs. dinamit ile patlatmak için madencinin yanında üstünde içindeki dinamit miktarı yazılı çantaya tıklamalısınız. Ray üzerinde hareket etmek için raya tıklamalısınız. Patlatacağınız dinamitleri ve diğer yardımcı kaynakları bölüm aralarında satın alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

En Çok Oynananlar

  1. Altın Madencisi
  2. Rayda Altın Avı
  3. Ateş ve Su - Orman Tapınağı
  4. Mario Büyük Macera
  5. Ateş ve Su 4 - Saray Yolunda
  6. Arenada Çatışma
  7. Altın Arayıcısı
  8. Kağıt Falı
  9. Harika Bomberman 4
  10. Rayda Altın Avı - Yeni Dünyalar

Popüler Etiketler

tek kişilik altın avcısı , altın toplama , balon patlatan maymun , 3 kişilik , tabanca , maden , zıplama , yüzme , bomba , eşini bulma , miniclip , gol atma , labirent , hedef vurma , araba yarışı , patlatma , tavuk vurma , kazma , deniz , dürbünlü tüfek , ok atma , su altı , araba sürme , balon patlatma , top , su , rayda altın avı , bomba patlatma , ben 10 elmas kafa , yük taşıma

Yeni Oyunlar

Etiketler

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar