Tek Kişilik Oyun

Tek Kişilik Oyunlar

Seçme Oyunlar

Vinçli kıskacınız ile yer altındaki altın, elmas, kömür vb. gibi değerli madenleri yeryüzüne çıkartmalısınız. Vinci yeraltına göndermek için aşağı yön tuşunu, çektiğiniz madene gücünüz yetmeyip dinamit ile patlatmak isterseniz yukarı yön tuşunu kullanabilirsiniz. Patlatacağınız dinamitleri ve diğer yardımcı kaynakları bölüm aralarında satın alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Havadaki uçan balonlara kontrol ettiğiniz maymun ile elinizdeki sınırlı miktardaki dart okunu fırlatarak mümkün olduğu kadar fazla balon patlatmalısınız. Limitsiz ok modunda oynamak için New Game seçimini seçtikten sonra sağ alttaki Unlimited Darts Mode seçim kutusunu seçmelisiniz. Dart okunu fırlatmak için maymunun çevresindeki fırlatma yönünü gösteren siyah oku istediğiniz yöne doğru çevirdikten sonra fare tuşuna basıp, basılı tutarak yeterli fırlatma gücüne eriştiğinde bırakmalısınız. Renkli balonların arasındaki patlama, çivi fırlatma vb. gibi farklı özelliklere sahip özel balonlara dikkat edin! İyi Oyunlar.

En Çok Oynananlar

  1. Altın Madencisi
  2. Rayda Altın Avı
  3. Ateş ve Su - Orman Tapınağı
  4. Arenada Çatışma
  5. Mario Büyük Macera
  6. Balonlar
  7. Anahtar Topla 3
  8. Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı
  9. Rayda Altın Avı - Yeni Dünyalar
  10. Neşeli Dondurmalar

Popüler Etiketler

altın toplama , balon patlatan maymun , tek kişilik altın avcısı , 3 kişilik , tabanca , zıplama , eşini bulma , maden , labirent , yüzme , bomba , araba sürme , miniclip , dürbünlü tüfek , ok atma , bomba patlatma , araba yarışı , hedef vurma , balon patlatma , renk , yürüme , düz yol , kılıç , gol atma , kazma , neşeli sakız , arenada çatışma , bilgisayara karşı , küp , zıplayan balon

Yeni Oyunlar

Etiketler

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar