Tek Kişilik Oyun

Tek Kişilik Oyunlar

Seçme Oyunlar

Bir gökdelenin ve çevresindeki binaların pencerelerinde veya balkonlarında gösterilen tüm hedefleri dürbünlü tüfeğiniz ile en kısa sürede vurmalısınız. İyi Oyunlar.

ZipZap Street Rally ve Streetcredz Scramble olarak iki bölümden oluşan oyunda Streetcredz Scramble bölümünde sadece kendi arabanızla zamana karşı yarışarak yol üzerindeki içecek kutularına çarpmadan, sakızlara yapışmadan, ızgaraların arasına düşmeden mümkün olduğu kadar pil ve altın para toplayarak puan kazanmalısınız. Kazandığınız puanlar ile garajdan kaporta, jant (cant), egzoz, lastik vs. alarak aracınızı modifiye ettikten sonra ZipZap Street Rally bölümünde başka bir araba ile yarışarak yarışı kazanmalısınız. Arabanızı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Gece karanlığında size ateş etmeye çalışan düşman askerlerini gece görüş dürbünlü tüfeğiniz ile vurmalısınız. İyi Oyunlar.

En Çok Oynananlar

  1. Keskin Nişancı
  2. Ben 10 Yaratıkları Tekmele
  3. Ben 10 G Parçaları
  4. Kaleye Saldırı 2
  5. Katil Bob
  6. Rayda Altın Avı
  7. Topçu Saldırısı 2
  8. ZipZap Sokak Rallisi
  9. Tetiği Çek
  10. Balon Patlatan Süper Maymun

Popüler Etiketler

altın toplama , tek kişilik altın avcısı , balon patlatan maymun , 3 kişilik , araba yarışı , maden , miniclip , bomba , yüzme , eşini bulma , labirent , zıplama , tabanca , top , yumruk atma , deniz , gol atma , araba sürme , tavuk vurma , kasa , dürbünlü tüfek , ok atma , 5 kişilik , kazma , patlatma , dondurma , kılıç , düz yol , cartoon network , arenada çatışma

Yeni Oyunlar

Etiketler

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar