Tek Kişilik Oyun

Tek Kişilik Oyunlar

Seçme Oyunlar

Vinçli kıskacınız ile yer altındaki altın, elmas, kömür vb. gibi değerli madenleri yeryüzüne çıkartmalısınız. Vinci yeraltına göndermek için aşağı yön tuşunu, çektiğiniz madene gücünüz yetmeyip dinamit ile patlatmak isterseniz yukarı yön tuşunu kullanabilirsiniz. Patlatacağınız dinamitleri ve diğer yardımcı kaynakları bölüm aralarında satın alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Soliter oyununda üstteki boş alanlara As'dan başlayarak papaza kadar aynı tipteki tüm kağıtları sıralamalısınız. Kapalı kartları açmak için açık kağıtları farklı renkteki bir üst rakamının altına taşıyabilir, yapılacak hamle kalmadığında sol üstteki desteye tıklayarak kağıtların tek tek açılmasını sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Havadaki uçan balonlara kontrol ettiğiniz maymun ile elinizdeki sınırlı miktardaki dart okunu fırlatarak mümkün olduğu kadar fazla balon patlatmalısınız. Limitsiz ok modunda oynamak için New Game seçimini seçtikten sonra sağ alttaki Unlimited Darts Mode seçim kutusunu seçmelisiniz. Dart okunu fırlatmak için maymunun çevresindeki fırlatma yönünü gösteren siyah oku istediğiniz yöne doğru çevirdikten sonra fare tuşuna basıp, basılı tutarak yeterli fırlatma gücüne eriştiğinde bırakmalısınız. Renkli balonların arasındaki patlama, çivi fırlatma vb. gibi farklı özelliklere sahip özel balonlara dikkat edin! İyi Oyunlar.

En Çok Oynananlar

  1. Ateş ve Su - İkiz Kediler
  2. Sihirli Merdiven
  3. Artistik Dalış
  4. Altın Madencisi
  5. Rayda Altın Avı
  6. Ateş ve Su - Orman Tapınağı
  7. Mario Büyük Macera
  8. Soliter
  9. Balonlar
  10. Kağıt Falı

Popüler Etiketler

altın toplama , balon patlatan maymun , tek kişilik altın avcısı , maden , tabanca , eşini bulma , bomba , miniclip , zıplama , yüzme , 3 kişilik , ok atma , araba sürme , labirent , araba yarışı , dürbünlü tüfek , balon patlatma , renk , yumruk atma , gol atma , düz yol , kılıç , top , patlatma , küp , çöp adam , kanas , tank , neşeli sakız , deniz

Yeni Oyunlar

Etiketler

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar