Tek Kişilik Oyun

Anahtar Bulma Oyunları

Sessiz Avcı Oyunu oyna

Gizli ajan olarak tüm aşamalarda size verilen görevleri sessizce yerine getirerek bölge/arazi üzerindeki Exit ile belirtilen çıkışa ulaşmalısınız. Kontrol Tuşları Yön tuşları : Yürüme/Duvara yaslanarak gizlenme. Z : C4 patlayıcı yerleştirme. X : Yerleştirilen patlayıcıyı patlatma. Boşluk : 1)Boyun kırma. 2) Nesne kullanma 3) (Duvara yaslanmışken) tıkırtı çıkartma. R : Hızlı yeniden başlatma. M : Menü. İpucu 1 : Duvara yaslanarak gizlendikten sonra sağa/sola hareket edebilirsiniz. İpucu 2 : Kasaları ittirebilirsiniz ama çekemezsiniz. İpucu 3 : Bazı kapıların açık kalmasını sağlayabilecek, zemindeki ızgara görünümlü düğmelerin basılı kalması için üzerine kasa sürüklemelisiniz. İpucu 4 : Anahtar veya geçiş kartlarını bulmak için boşluk tuşu ile dolapların içini kontrol etmelisiniz. İpucu 5 (Görev 2) : Eğitim bölümünden sonraki ikinci görevinizde ilk defa silahlı güvenlik görevlisi ile yüz yüze geleceğiniz bölümü geçmek için bir anlığına görevliye kendinizi gösterip tekrar duvarın arkasına saklanarak size yaklaştığında boşluk tuşunu kullanıp etkisiz hale getirmelisiniz... İpucu 6 : Sazlıkların/çalılıkların arasına girdiğinizde güvenlik görevlileri sizi göremez. İyi Oyunlar.

Mario - Uzay Çağı Oyunu oyna

Mario ile mümkün olduğu kadar mavi nokta toplayıp, sonraki aşamalara geçmesini sağlayan mavi renkli geçiş kapısını aktif eden mavi renkli anahtara ulaşmalısınız. Mario'yu sağ ve sol yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile zıplatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Rombo Oyunu oyna

3 boyutlu bir mekanda geçen oyunda altınları, elmasları ve hazine sandıklarını toplayarak çıkışı bulmalısınız. Gizli bir bölme ile karşılaştığınızda fare işaretçisi EL şeklinde gösterilecektir. Kilitli kapıları açmak için gümüş veya altın anahtarı bulmalısınız. Fare ile kapıları açabilir, nesneleri alabilir ve saldıran yaratıklara veya yarasalara ateş topu fırlatabilirsiniz. Yön tuşları : Yürüme/dönme Boşluk + Sol : Sola kayma Boşluk + Sağ : Sağa kayma Shift : Geriye dönme İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar