Tek Kişilik Oyun

Araba Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Arabayı Kurtar oyununda, resmi sağ üstte görülen yarış arabasını ekranın sağ tarafındaki alana taşımalısınız. Bütün arabaları fare ile tutarak bulundukları yöne göre sadece ileriye ve geriye doğru hareket ettirebilirsiniz. Oyuna başlamak için Jugar bağlantısına tıklayın. İyi Oyunlar.

Otobanda Makas oyununda, adından da anlaşılacağı gibi trafiğin hızlı aktığı bir yolda klavyenin yön tuşları ile arabanızı kontrol ederek diğer araçlara çarpmadan yolunuza devam etmeniz gerekiyor. İyi Oyunlar.

Benzin Pompacısı oyununda benzin doldurmaya gelen tüm araçlara yardımcı olmanız gerekiyor. Klavyenin yön tuşlarını kullanarak hareket edebileceğiniz oyunda, tüm araçlar 10 pound değerinde benzin ister. Pompayı çalıştırdıktan sonra başında beklemeden diğer araçlara da yardımcı olabilirsiniz. Fakat pompa sayacı, 10 pound değerine ulaşmadan önce mutlaka pompanın başına dönüp pompayı kapatmalısınız. Aksi takdirde sürücü kaçarak hem para kaybedilmesine hem benzinin boşa akmasına hem de bir canın gitmesine neden olabilir. İyi Oyunlar.

Tavşana Çarpmama oyununda fare ile kullandığınız araba ile tavşana (Bugs Bunny) çarpmamaya çalışmalısınız. İyi Oyunlar.

Araba oyununda trafik olmayan düz bir yolda 60 saniye boyunca trafik dubalarına çarpmadan ilerlemelisiniz. Çarpmadan geçtiğiniz her duba 5 puan kazandırır. İyi Oyunlar.

Arabanın Yolunu Bul oyununda arabanızı geliş yönüne göre gideceği yönleri seçerek çıkışa ulaştırmalısınız. Arabanın birden fazla yöne gidebileceği durumda araba duracaktır. Bu durumda fare ile gideceği yönü seçmelisiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar