Tek Kişilik Oyun

Ateş Etme Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Uzay geminiz ile ilerlediğiniz tünelde 2 dakika boyunca mümkün olduğu kadar puan toplamalısınız. Engellerden kaçabilir veya vurarak daha fazla puan kazanabilirsiniz. Oyun başlangıcında gösterilen Shoot These listesindekileri vurmalı, Pick Up These listesindekileri toplamalısınız. Uzay gemisini yön tuşları ile kontrol edip, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Ayrıca, bombanız olması durumunda Shift tuşu ile bomba fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ben 10 ile yeraltında birbirine bağlı labirentlerde kuru kafa geçitlerinden geçerek, tüm engelleri ve tehlikeleri aşıp çok geç olmadan Gwen'i bulup, kurtarmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bir ormanın içinde paintball (boyartop) silahınız ile karşınıza çıkan rakipleri etkisiz hale getirerek, rakipleriniz sancağını kapmalısınız. Kısıtlı miktardaki boyanızı çevreden boya veya şarjör bonuslarını toplayarak arttırabilirsiniz. Yön tuşları ile hareket edebilir, fare ile nişan alıp ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar