Tek Kişilik Oyun

Ateş Fırlatma Oyunları

Ben 10 Meteor Yağmuru Oyunu oyna

Ben 10'un omnitrix saatini kullanıp Ateş Topu'na (Heatblast) dönüşerek dünyaya düşen meteorları yok etmelisiniz. Ayrıca kütükleri ve diğer engelleri aşmak için Gölge Hayalet'e (Ghostfreak) dönüşebilirsiniz. Ben 10'u yön tuşları ile kontrol edebilir, Z ile Ateş Topu'na dönüşerek, boşluk tuşu ile ateş fırlatabilir, X ile Gölge Hayalet'e (Ghostfreak) dönüşebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kanlı Ring Oyunu oyna

Örümcek adam, Hulk, Freddy, Çöp adam vb. gibi 18 farklı dövüşçü ile ejderha yumruğu, ateş topu, bomba atma, vb. gibi 50'den fazla farklı özel hareket ve kombo yapabileceğiniz oyunda tüm rakiplerinizi sırayla yenmelisiniz. Oyun menüsündeki Additional Info seçimi ile yapabileceğiniz tüm hareketleri görebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Süpürgeli Cadı Oyunu oyna

Hayaletleri, balkabaklarını ve diğer tehlikeleri atlatıp, yol üzerindeki sihirli iksirleri ve anahtarları toplayarak kalesine dönmeye çalışan süpürgeli cadıyı bir an önce kalesine götürmelisiniz. Cadıyı yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile sınırlı miktardaki ateş topunuzdan atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Uçan Mario Oyunu oyna

Mario ile havada uçarak ilerlerken karşınıza çıkan tüm uçan canavarları yıldız, tokmak veya ateş fırlatarak yoketmelisiniz. Yön tuşları ile kontrol edip, boşluk tuşu ile ateş edebileceğiniz Mario'nun kıyafetini ekranın sol altındaki yaprak, tüy veya şapkaya tıklayarak değiştirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar