Tek Kişilik Oyun

Balon Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Havadaki uçan balonlara kontrol ettiğiniz maymun ile elinizdeki sınırlı miktardaki dart okunu fırlatarak mümkün olduğu kadar fazla balon patlatmalısınız. Limitsiz ok modunda oynamak için New Game seçimini seçtikten sonra sağ alttaki Unlimited Darts Mode seçim kutusunu seçmelisiniz. Dart okunu fırlatmak için maymunun çevresindeki fırlatma yönünü gösteren siyah oku istediğiniz yöne doğru çevirdikten sonra fare tuşuna basıp, basılı tutarak yeterli fırlatma gücüne eriştiğinde bırakmalısınız. Renkli balonların arasındaki patlama, çivi fırlatma vb. gibi farklı özelliklere sahip özel balonlara dikkat edin! İyi Oyunlar.

Tom ve Jerry ile ayrı ayrı oynayabileceğiniz oyunda, Tom ile çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığı vurmalı, Jerry ile ise buzdolabı raflarındaki peynirleri ufaklığa atarak puan toplamalısınız. Tom ile oynarken sağ ve sol tuşlar ile hareket edip, boşluk tuşu ile içi su dolu balonları çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığa fırlatabilirsiniz. Jerry ile oynarken yön tuşları ile buzdolabı rafları arasında hareket edebilir, boşluk tuşu ile peynirlerin üzerindeyken buzdolabının yanında koşturan ufaklığa atıp doyurabilirsiniz. Peynirleri buzdolabı raflarının ne kadar üstünden atarsanız o kadar çok puan alırsınız. İyi Oyunlar.

Sonik ile üzerinde durduğunuz sürece eriyip yok olan bulutların üzerinde uzun süre kalmadan madalya, yüzük ve balonları toplayarak mümkün olduğu kadar puan toplamalısınız. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz Sonic ile aşağı yön tuşunu kullanarak süper sıçrama yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

İçlerinde bonus parçaları olan balonlar öncelikli olmak üzere aynı renkten iki veya daha fazla bitişik balon içeren balon gruplarından patlatabildiğiniz kadar balonu patlatmalısınız. İyi Oyunlar.

Kanat çırparak ilerlediğiniz gökyüzünde küçük mavi kuşlara çarpmadan mümkün olduğu kadar yeşil ve kırmızı balonları toplamalısınız. Fare tuşuna basılı tutarak uçup yükselebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Uzaya kadar çıkabilen uçan balonunuzdan, mor balonlar hariç diğer uçan balonlar ile uydu, uzay gemisi, planör, kuş ve zeplinleri vurarak patlatmalısınız. Kendi uçan balonunuzun sepetinin iplerinden her ikisini de vurmanız durumunda oyunu kaybedersiniz. Fare ile ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Dino ve Balonlar oyununda fare ile yöneteceğiniz ufak dinazor ile pembe balonlardan kaçarak toplayabildiğiniz kadar yıldız toplamalısınız. Gri balonlar kısa süreliğine kalkan sağlar. Ayrıca, gri balonların içindeyken yıldız toplayamazsınız. İyi Oyunlar.

Dişteki Bakteriler oyununda çürük savaşcısı bir kahraman olarak dişlere zarar vermeye çalışan kötü niyetli bakterileri yoketmelisiniz. Balon patlatabileceğiniz pratik alanında boşluk tuşuna basarak oyuna geçebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Hızlı Kabarcıklar oyununda üstten yavaş yavaş aşağıya inen kabarcıkları patlatmanız gerekli. İyi Oyunlar.

Yengeçli Kabarcık Bölme oyununda sürekli zıplayan kabarcıklara yengeç kıskacı fırlatarak bölüp iyice ufaldıklarında patlatmanız gerekli. Sağ ve sol yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz yengeç ile kıskaç fırlatmak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Fırlattığınız kıskaçlar bir kabarcığı patlatana kadar veya en yukarı çıkana kadar başka kıskaç fırlatamazsınız. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar