Tek Kişilik Oyun

Basketbol Oyunları

Top Sektirme Oyunu

Top Sektirme oyununda sağ taraftaki top fırlatıcıdan fırlatılan tüm topların sürekli zıplamasını sağlamalısınız. Fare ile sağa ve sola hareket ettirerek topların altında durmanız topun zıplamasını sağlayacaktır. Ayrıca, fare tuşunu kısa süreliğine basılı tutup-bırakarak topa kafa atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Okullu Pacman Oyunu oyna

Okullu Pacman oyununda okul bahçesindeki basketbol toplarından yeteri kadar toplamanız gerekli. İyi Oyunlar.

Hızlı Basketçi Oyunu oyna

Hızlı Basketçi oyununda ilk aşamada sabit, sonraki aşamalarda hareket eden potaya 30 saniye içinde atabildiğiniz kadar basket atmalısınız. İyi Oyunlar.

Ben 10 Basket Oyunu oyna

Ben 10 ile havadan geçen potalara süre bitmeden önce mümkün olduğu kadar basket atmalısınız. Tek basket topunuz olması durumunda atış yaptıktan sonra tekrar topu yerden almalısınız. Özel potalara atış yaparak süre arttırma, potaları yavaşlatma, 7 top kullanma vb. gibi bonuslar kazanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Pejmürde Basket Oyunu oyna

Pejmürde Basket oyununda pejmürde bir spor salonunda potanın önünde sağa sola hareket eden göstergeye göre potaya basket atmalısınız. İyi Oyunlar.

Basket Atışı Oyunu oyna

Basket Atışı oyununda 5 farklı noktadan 35 top ile potaya basket atmanız gerekli. Boşluk tuşunu kullanarak dikey ve yatay göstergelere göre topun atış yönünü belirleyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

İkilik Basket Oyunu oyna

Oyun başında iki basketçiden birini seçerek spor salonu içindeki potaya 60 saniye içinde atabildiğiniz kadar basket atmalısınız. Boşluk tuşu ile oynacağınız oyunda tuşa ilk basışınızda sol taraftaki güç göstergesi artmaya başlayacaktır. Gösterge uygun konuma geldiğinde tekrar tuşa basarak topu atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Atak Basket Oyunu oyna

Kendi potanızdan rakip potaya doğru atak yapıp rakip takımın oyuncularını atlattıktan sonra rakip potaya basket atmalısınız. Potanın önüne geldiğinizde basket atmak için sürekli hareket eden oku basket atılabilecek konuma geldiğinde X tuşuna basarak durdurduktan sonra tuştan elinizi çekmeden atış gücünü ayarlayıp tuşu bırakmalısınız. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar