Tek Kişilik Oyun

Blok Kırma Oyunları

Ben 10 Kuşatma Altında Oyunu oyna

Ben'e hapsolduğu Vilgaksın uzay gemisinden omnitrix parçalarını toplayıp kaçması için karşısına çıkan blokları kırarak ve robotları patlatarak yardım etmelisiniz. Ben 10'u fare ile kontrol ederek sürekli zıplayan topu farklı yönlere doğru zıplatarak blokları kırabilir ve robotları yok edebilirsiniz. Bloklardan düşebilecek kahraman bonuslarını alarak Ateş Topu (Heatblast), Pul Kanat (Stinkfly), Şimşek Hız (Xlr8), Yüzen Çene (Ripjaws), Yıldırım Top (Cannonbolt), Vahşi Asma (Wildine) karakterlerinden birine dönüşebilirsiniz. Dönüştüğünüz karaktere göre zıplattığınız top güçlenecektir ve eğer dönüştüğünüz karakter ateş edebiliyorsa fareyi kullanarak ateş edebilirsiniz. Sol taraftaki omnitrix saati yanıp sönmeye başladığında Z tuşuna basarak ekrandaki tüm blokları temizleyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Arkanoid Wonderball Oyunu oyna

Eski Arkanoid oyununun varyasyonu olan Arkanoid Wonderball oyununda da sürekli zıplayan bir topu, fare ile sağa ve sola hareket ettirebileceğiniz bir levha ile yere düşmesini engelleyerek, üst taraftaki blokları kırmanız gerekiyor. Start Game bağlantısına tıkladıktan sonra fare tuşuna tekrar tıklayarak topu fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Top Kesici Oyunu oyna

Top Kesici oyununda sürekli zıplayan bir topun yere düşmesini engelleyerek üst taraftaki bloklara çarptırıp kırılmalarını sağlamalısınız. Klavyenin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak levhayı hareket ettirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Top Atlatma Oyunu oyna

Kontrol ettiğiniz top ile daha fazla puan toplamak için platform üzerindeki sarı noktaları topladıktan sonra yeşil renkli çıkış noktasına ulaşmalısınız. Sarı renkli blokları zıplayıp kırarak daha fazla puan toplayabilirsiniz. İlerleyen bölümlerde bazı platform parçaları üzerinden geçildikten sonra kırılabilirler. Topu yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile zıplayabilir Ctrl tuşu ile görüş açısını değiştirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Arkanoid Oyunu oyna

Arkanoid oyununda sürekli zıplayan bir topu, fare ile sağa ve sola doğru hareket ettirebileceğiniz bir levha ile yere düşmesini engelleyerek, üst taraftaki blokları kırmanız gerekiyor. GO bağlantısına tıkladıktan sonra fare tuşuna tekrar tıklayarak topu fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Siyah Tuğla Kırma Oyunu oyna

Siyah Tuğla Kırma oyununda sürekli zıplayan bir topu levha üzerinde zıplatarak araba, gözler, uçak vb. gibi siyah beyaz şekilleri oluşturan tuğlaların hepsini kırmalısınız. İyi Oyunlar.

Ben 10 Boom Oyunu oyna

Üzerlerinde Ben 10 haricinde Ateş Topu (Heatblast), Elmas Kafa (Diamondhead), Dört Kol (Four Arms) gibi diğer Ben 10 karakterlerinin de bulunduğu bloklardan aynı karakter resmini içeren en az iki blokdan birine tıklayıp yokederek belirli zaman aralıklarıyla yükselen blokların en üste kadar ulaşmasını engellemelisiniz. İyi Oyunlar.

Retronoid Oyunu oyna

Bir palet üzerinde zıplattığınız topu üstte dizili bloklara çarptırarak tüm blokları patlatmalısınız. Patlayan bloklardan sık sık düşen bonusları toplayarak palete ekstra özellikler kazandırabilirsiniz. Paleti fare ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

B-Out Oyunu oyna

B-Out oyununda sürekli zıplayan kuyruklu bir topu yere düşürmemeye çalışmalısınız. İyi Oyunlar.

Flash Top Oyunu oyna

Flash Top oyununda sürekli zıplayan bir topun yere düşmesini engelleyip renkli blokların tümünü kırmalısınız. İyi Oyunlar.

Gürültü Topu Oyunu oyna

Gürültü Topu oyununda kontrol ettiğiniz metal top ile sarı topları patlatarak ve renkli blokları kırarak hepsini yoketmelisiniz. Metal topu fırlatmak için ok işaretini topun üzerine getirip fare tuşuna tıklamalısınız. Kalan nesne miktarı sağ altta Items ile gösterilmektedir. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar