Tek Kişilik Oyun

Blok Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Aynı şekli içeren taş blokların eşlerini bularak yoketmeniz gerekiyor. Her bir eşin, bulunduğu konuma göre uç noktada olması ve üzerinde başka bir taş olmaması gerekli. İyi Oyunlar.

Ben 10 omnitrix saati karakterlerinin resimlerinin olduğu bloklardan aynı karakter resmini içerenlerden en az üç tanesini yanyana getirerek patlatmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile seçim ve değişim yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ben'e hapsolduğu Vilgaksın uzay gemisinden omnitrix parçalarını toplayıp kaçması için karşısına çıkan blokları kırarak ve robotları patlatarak yardım etmelisiniz. Ben 10'u fare ile kontrol ederek sürekli zıplayan topu farklı yönlere doğru zıplatarak blokları kırabilir ve robotları yok edebilirsiniz. Bloklardan düşebilecek kahraman bonuslarını alarak Ateş Topu (Heatblast), Pul Kanat (Stinkfly), Şimşek Hız (Xlr8), Yüzen Çene (Ripjaws), Yıldırım Top (Cannonbolt), Vahşi Asma (Wildine) karakterlerinden birine dönüşebilirsiniz. Dönüştüğünüz karaktere göre zıplattığınız top güçlenecektir ve eğer dönüştüğünüz karakter ateş edebiliyorsa fareyi kullanarak ateş edebilirsiniz. Sol taraftaki omnitrix saati yanıp sönmeye başladığında Z tuşuna basarak ekrandaki tüm blokları temizleyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

İki bina arasında yukarıdan düşen bloklar ile kat veya katlar oluşturarak yokedip, üst üste yığılan blokların çatı katına kadar yükselmesini önlemelisiniz. Blokları yön tuşları ile hareket ettirip, çevirebilir, boşluk tuşu ile daha hızlı düşmelerini sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Her bölümde kasalardan veya buz küplerinden faydalanarak gümüş küreyi, suya düşürmeden ve altın kürelere çarptırmadan mavi girdap geçidine kadar götürmelisiniz. Gümüş küreyi yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Üzerlerinde Ben 10 haricinde Ateş Topu (Heatblast), Elmas Kafa (Diamondhead), Dört Kol (Four Arms) gibi diğer Ben 10 karakterlerinin de bulunduğu bloklardan aynı karakter resmini içeren en az iki blokdan birine tıklayıp yokederek belirli zaman aralıklarıyla yükselen blokların en üste kadar ulaşmasını engellemelisiniz. İyi Oyunlar.

Ben 10 ile omnitrix saatlerini iterek kırmızı bölgelere sürüklemelisiniz. Ben 10'u yön tuşları ile kontrol edebilir, Ctrl tuşu ile bölümü sıfırlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Flashblox Tetris oyununda yukarıdan düşen farklı şekillerdeki bloklar ile satır veya satırlar oluşturarak yoketmelisiniz. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz blokları yukarı yön tuşu ile çevirebilir, boşluk tuşu ile daha hızlı düşmesini sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kayan Bloklar oyununda kırmızı bloğu platform kapısından dışarıya çıkartmalısınız. Sağ taraftaki üç düğme farklı 3 oyunu açar. İyi Oyunlar.

Yana Kayma oyununda S harfi ile belirtilen başlama noktasından itibaren kutuların içindeki kaydırma miktarlarına göre blok içindeki tüm kutuları dolaşmanız gerekli. İyi Oyunlar.

Biggief Mahjong oyununda aynı şekli içeren taş blokların eşlerini bularak yoketmeniz gerekiyor. Her bir eşin, bulunduğu konuma göre uç noktada olması ve üzerinde başka bir taş olmaması gerekli. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar