Tek Kişilik Oyun

Blok Patlatma Oyunları

Ben 10 Boom Oyunu oyna

Üzerlerinde Ben 10 haricinde Ateş Topu (Heatblast), Elmas Kafa (Diamondhead), Dört Kol (Four Arms) gibi diğer Ben 10 karakterlerinin de bulunduğu bloklardan aynı karakter resmini içeren en az iki blokdan birine tıklayıp yokederek belirli zaman aralıklarıyla yükselen blokların en üste kadar ulaşmasını engellemelisiniz. İyi Oyunlar.

Gürültü Topu Oyunu oyna

Gürültü Topu oyununda kontrol ettiğiniz metal top ile sarı topları patlatarak ve renkli blokları kırarak hepsini yoketmelisiniz. Metal topu fırlatmak için ok işaretini topun üzerine getirip fare tuşuna tıklamalısınız. Kalan nesne miktarı sağ altta Items ile gösterilmektedir. İyi Oyunlar.

Blokları Birleştir Oyunu oyna

Blokları Birleştir oyununda aynı şekle ve renge sahip blokları yanyana getirip patlatarak ekranda hiç blok bırakmamalısınız. Blokları fare ile tutup sürükleyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ben 10 Omnitrix Uyumu Oyunu oyna

Ben 10 omnitrix saati karakterlerinin resimlerinin olduğu bloklardan aynı karakter resmini içerenlerden en az üç tanesini yanyana getirerek patlatmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile seçim ve değişim yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Blok Patlat Oyunu oyna

Blok Patlat oyununda belli zaman aralıkları ile blokların altına eklenen yeni blok satırlarından dolayı sürekli yükselen blokların tavana ulaşmasını engellemelisiniz. Birbirlerine bitişik en az iki eş bloğu tıklayarak yokedebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Retronoid Oyunu oyna

Bir palet üzerinde zıplattığınız topu üstte dizili bloklara çarptırarak tüm blokları patlatmalısınız. Patlayan bloklardan sık sık düşen bonusları toplayarak palete ekstra özellikler kazandırabilirsiniz. Paleti fare ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar