Tek Kişilik Oyun

Bomba Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Bombalı Bilardo oyununda birer bomba olan topları 100 saniye içinde deliklere sokmanız gerekiyor. Topları zamanında sokamazsanız veya beyaz top deliğe girerse masa havaya uçar! Fare tuşunu basılı tutup bırakarak toplara (bombalara) atış yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bombalı Bilardo 2 oyununda birer bomba olan topları 100 saniye içinde deliklere sokmanız gerekiyor. Fare tuşunu basılı tutup bırakarak toplara atış yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Binanı Koru oyununda üs binanızı düşman asker, tank ve uçaklarına karşı savunarak binanıza ulaşmalarını engellemeniz gerekiyor. Yukarı aşağı yön tuşlarını kullanarak bomba atarı hizalayıp boşluk tuşu ile bomba atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Diğer çete elemanları sizi öldürmeden önce onları dinamit ile havaya uçurmalısınız. Oyuncu 1 Yön tuşları : Hareket etme Ş : Dinamit bırakma Oyuncu 2 W, A, S, D : Hareket etme Ç : Dinamit bırakma İyi Oyunlar.

Bomba Toplayıcı oyununda kontrol ettiğiniz süper kahraman ile patlamak üzere olan tüm bombaları toplamalısınız. Tüm bombaları topladığınızda bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Hareket etmek için sağ ve sol yön tuşlarını, zıplamak için ise boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Bombalar haricinde siyah B harfli toplar daha yükseğe zıplamanızı sağlar. İyi Oyunlar.

Bombacı Bob oyununda savaş geminizi , kullandığınız uçak ile saldırı yapan uçaklara karşı korumalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile bomba atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

>Bombacı Kale oyununda kale gibi dev uçağınız ile havadaki ve deniz üzerindeki hedefleri vurmalısınız. Hava hedeflerine makineli tüfek ile ateş edebilir, makineli tüfeğin yönünü C, V, B, N ve M tuşları ile ayarlayabilirsiniz. Deniz üstündeki hedeflere torpido bırakmak için 1, 2, 3 ve 4 tuşlarını kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Mario'nun vinçli kıskacı ile 60 saniye içinde yer altındaki gümüş ve altın paralar ile birlikte elmasları da toplayarak Point ile gösterilen puana ulaşmalısınız. Sürekli hareket eden kıskacı yer altına göndermek için fare'nin sol tuşunu kullanmalısınız. Ayrıca, Bomba düğmesi bomba fırlatmanızı, Radyoaktivite düğmesi daha hızlı çekmenizi ve Kum saati düğmesi 10 saniye ekstra zaman kazanmanızı sağlar. Yer altındaki yıldırım işaretli nesne size elektrik çarpmasına, mıknatıs işaretli nesne ise vincin bir süre takılı kalmasına neden olur. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar