Tek Kişilik Oyun

Bombalı Oyunlar

Ben 10 ile omnitrix saatinin süresi dolmadan önce tekneyle Gven'i kaçıran suçluları yakalamalısınız. Dönüşümlü olarak dönüşeceğiniz Yüzen Çene (Ripjaws) ile su altındaki robotları atlatmalı veya yok etmeli, Pul Kanat (Stinkfly) ile size bomba atan teknedekileri alt etmelisiniz. İyi Oyunlar.

Bomba Toplayıcı oyununda kontrol ettiğiniz süper kahraman ile patlamak üzere olan tüm bombaları toplamalısınız. Tüm bombaları topladığınızda bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Hareket etmek için sağ ve sol yön tuşlarını, zıplamak için ise boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Bombalar haricinde siyah B harfli toplar daha yükseğe zıplamanızı sağlar. İyi Oyunlar.

Deniz kenarındaki kumsalda bomba ile oynanan plaj voleybolunda bombayı mümkün olduğu kadar rakibinizin alanına atmalısınız. Bomba üç defa sizin alanınıza düşerse patlar. Zıplama tuşuna basılı tutarak daha yükseğe zıplayabilirsiniz. Tek Kişilik Sağ : Sağa yürüme Sol : Sola yürüme Yukarı : Zıplama Aşağı : Bacaklarını açma Boşluk : Topa vurma İki Kişilik Oyuncu 1 (Sarışın) Sağ : Sağa yürüme Sol : Sola yürüme Yukarı : Zıplama Aşağı : Bacaklarını açma Shift : Topa vurma Oyuncu 2 (Esmer) V : Sağa yürüme D : Sola yürüme F : Zıplama C : Bacaklarını açma Q : Topa vurma İyi Oyunlar.

Önceki sürümüne göre 50 yeni aşamadan oluşan BomBot 2 oyununda platform üzerinde patlatacağınız bombalar ile BomBot'u (Bomba Robotu) bir şekilde ışınlama çıkış kapısına kadar ulaştırmalısınız. BomBot'un çevresinde veya platformun herhangi bir yerinde bomba yapıp patlatmak için patlatmak istediğiniz yerde fare tuşuna basıp, bomba yeterli büyüklüğe ulaştığında bırakmalısınız. Bomba limiti ekranın sağ tarafında X ile gösterilmektedir. Limitsiz bomba modunda oynamak için bölüm seçme ekranının altındaki Unlimited Bombs seçim kutusunu seçmelisiniz. İyi Oyunlar.

İnci Limanını Bombala oyununda kullandığınız uçak ile havadaki uçakları ve denizdeki gemi ve denizaltıları vurmalısınız. Makineli tüfek ile X tuşunu kullanarak ateş edebilir, Z ile bomba atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Uçak Vuran Top oyununda gökyüzünden geçen uçakların yere bomba bırakmalarını engellemek için attıkları bombaları ve uçakları topunuz ile vurmalısınız. Topu sağ ve sol yön tuşları ile ayarlayabilir, Z ile top atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Binanı Koru oyununda üs binanızı düşman asker, tank ve uçaklarına karşı savunarak binanıza ulaşmalarını engellemeniz gerekiyor. Yukarı aşağı yön tuşlarını kullanarak bomba atarı hizalayıp boşluk tuşu ile bomba atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Çevrede patlatacağınız bombalar ile BomBot'u (Bomba Robotu) bir şekilde ışınlama çıkış kapısına kadar ulaştırmalısınız. BomBot'un çevresinde veya platformun herhangi bir yerinde bomba yapıp patlatmak için patlatmak istediğiniz yerde fare tuşuna basıp, bomba yeterli büyüklüğe ulaştığında bırakmalısınız. Bomba limiti ekranın sağ tarafında X ile gösterilmektedir. Limitsiz bomba modunda oynamak için bölüm seçme ekranının altındaki Unlimited Bombs seçim kutusunu seçmelisiniz. İyi Oyunlar.

Oyun başında Mario veya Luigi karaktelerinden birini seçtikten sonra sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak gökten yağan küçük ve büyük altın paralar ile birlikte mantarları da toplamalı, diğer düşen taş, ateş, bomba vb. gibi nesnelerden kaçmalısınız. Oyun sonunda topladığınız küçük altın paralara göre puanlandırılırsınız. İyi Oyunlar.

Bomba Yakala oyununda yukarıdan düşen siyah bombaları içi su dolu fıçı ile yakalayarak yere düşmelerini engellemelisiniz. Üzerinde kuru kafa olan bombaların su ile temas etmemesi gerekli. İyi Oyunlar.

Bombalı Bilardo 2 oyununda birer bomba olan topları 100 saniye içinde deliklere sokmanız gerekiyor. Fare tuşunu basılı tutup bırakarak toplara atış yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bombalı Bilardo oyununda birer bomba olan topları 100 saniye içinde deliklere sokmanız gerekiyor. Topları zamanında sokamazsanız veya beyaz top deliğe girerse masa havaya uçar! Fare tuşunu basılı tutup bırakarak toplara (bombalara) atış yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bulutların arasında uçuşan kalpleri ve sizi bombayla veya okla vurmaya çalışan acemi şeytanları ok atarak vurmalısınız. Yön tuşları ile sağa sola gidebilir, boşluk tuşu ile ok atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar