Tek Kişilik Oyun

Buzlu Oyunlar

Penguen Fırlatma Oyunu oyna

Bir çok kişiyle de sırayla oynayabileceğiniz oyunda aşağıya doğru kayan pengueni sopayla mümkün olduğu kadar ileriye fırlatmalısınız. Fareyle ilk tıkladığınızda penguen buzlu tepeden aşağıya doğru kaymaya başlar. Sopayla vurulabilecek yere geldiğinde tekrar tıklayarak pengueni fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Yeti Fok Yardımı Oyunu oyna

İki buzdağı arasında denizden aldığınız penguenleri buzdağları içindeki foklarında yardımıyla mümkün olduğu kadar yükseğe fırlatmalısınız. Pengueni fırlatmak için bir kere tıklayıp döndürülmeye başladıktan sonra tekrar tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

Penguenli Hedef Oyunu oyna

Balinanın sırtından kaydıktan sonra balinanın kuyruğu ile havaya fırlattığı penguenlere kartopu fırlatarak penguenler ile hedefe mümkün olduğu kadar isabetli atışlar yapmalısınız. İyi Oyunlar.

Buzlu Yolda Turlama Oyunu oyna

Buzlu Yolda Turlama oyununda arabanızla kaygan yolu izleyerek en kısa sürede başlangıç noktasına dönmelisiniz. S tuşu ile oyuna başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kar Kaykayı Oyunu oyna

Kullandığınız kar kaykayı (snowboard) ile flamalara çarpmadan, yeşil flamaları solunuzda, kırmızı flamaları sağınızda tutarak bitişe kadar kaymalısınız. Hız ve yön kontrolü için fareyi kullanmalısınız. İyi Oyunlar.

Kayakla Atlama Oyunu oyna

Buzlu rampadan aşağı doğru kayıp en sonunda zıplayarak mümkün olduğu kadar ileriye gitmeniz gerekli. Boşluk tuşu ile rampadan aşağıya kaymaya başlayıp, rampa sonunda tekrar boşluk tuşu ile zıpladıktan sonra yukarı ve aşağı yön tuşları ile öne veya geriye doğru yatarak dengenizi korumalısınız. Denge için sağ üstteki göstergenin yeşil olması gerekli. İyi Oyunlar.

Çomak Toplama Oyunu oyna

Kontrol ettiğiniz yumurtayı zıplatarak farklı aşamalarda platform üzerindeki tüm çomakları toplayıp, merdivene ulaşmalısınız. 3 farklı zorluk derecesinden oluşan oyunun 1 numaralı kolay platformu çim ve toprak zeminden, 2 numaralı normal platformu buzlu ve kaygan zeminden oluşur. 3 numaralı zor platform ise yerçekiminin daha az olduğu uzaydadır. Yumurtayı zıplatmak için yumurtaya tıkladıktan sonra tuşu bırakmadan zıplatmak istediğiniz yönün ters yönüne doğru gerdirip tuşu bırakmalısınız. İyi Oyunlar.

Nakliye Kamyonu Takip Oyunu oyna

Arabanızı buzlu otobanda mümkün olduğu kadar dikkatli ve yavaş kullanarak takip ettiğiniz nakliye kamyonundan yola düşen kasalara çarpmadan Ülker Kelloggs ürünlerini toplamalısınız. Arabayı yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile el frenini kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar