Tek Kişilik Oyun

Daire Oyunları

Simon 2 Hafıza Oyunu oyna

Simon 2 Hafıza oyununda daire içinde dört farklı renkte her seferinde birer defa arttarak sırayla yanan lambaları doğru bilmeniz gerekli. İyi Oyunlar.

Daire Patlat Oyunu oyna

Mümkün olduğu kadar kısa sürede birbirleri ile aynı renkteki bitişik daireleri yokederek tüm daireleri temizlemelisiniz. İyi Oyunlar.

Üç Kapıcı Oyunu oyna

Üç Kapıcı oyununda üç farklı daireyi (noktayı) X ile belirtilmiş çemberler içine taşımalısınız. Çift kapılı kapıları açmak için kapı rengi ile aynı renkte olan yıldız, kare, üçgen, kalp vb. gibi işaret ile belirtilmiş anahtarın üzerine herhangi bir daireyi koymalısınız. Ctrl tuşu ile daireler arasında geçiş yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Siber Kutu Oyunu oyna

Siber Kutu oyununda bir çok kutu bulunan ufak bir labirent içinde bir daireyi çıkışa ulaştırmalısınız. Labirent içinde kendinize yol açmak için kutuların içindeki yön işaretlerine göre sadece ittirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Çeyrek Yay Reaksiyonu Oyunu oyna

Çeyrek Yay Reaksiyonu oyununda, birbirlerini etkileyen çeyrek çemberler ile en fazla miktarda zincirleme reaksiyon oluşturmalısınız. Herhangi bir çeyrek çembere tıklayarak saat yönünde çeyrek tur dönmesini sağladığınızda eğer bir ucu yanındaki hücredeki çeyrek çemberin bir ucuna denk geliyorsa ilgili çeyrek çemberin dönmesini sağlar. Eğer onun da dönüş sonunda bir ucu başka bir çeyrek çemberin ucuna denk geliyorsa, o çemberinde dönmesiyle zincirleme reaksiyon oluşturulur. İyi Oyunlar.

D-Star Oyunu oyna

D-Star oyununda yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz mavi top ile tüm sarı topları toplamalısınız. Bu oyunda, diğer varyasyonlarından farklı olarak boşluk tuşu kullanılarak mavi top ile dört köşeli yıldızın yerleri değiştirilebilir. Aynı bölümü tekrar başlatmak için Ctrl tuşunu kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Dogan Tetris Oyunu oyna

Blok şekillerini değiştirmek, özel şekilli bloklara izin vermek ve başlangıç satır miktarını ayarlamak gibi özellikleri barındıran oyunda tablo üzerine önceden yerleştirilmiş renkli blokların üzerine yukarıdan düşen farklı şekillerdeki bloklar ile satır veya satırlar oluşturarak yokedip, üst üste yığılan blokların tavana kadar yükselmesini önlemelisiniz. İyi Oyunlar.

Notalı Simon Hafıza Oyunu oyna

Her turda bir artarak sırayla yanan altı farklı renkli lambanın yanış sıralarını doğru bilmelisiniz. İyi Oyunlar.

Yüksek İtfaiyeci Oyunu oyna

Yüksek İtfaiyeci oyununda yüksek bir binanın son dört katında çıkan yangınları su fışkırtarak söndürmeniz gerekli. İyi Oyunlar.

Rong Tenis Oyunu oyna

Rong Tenis oyununda bir çember etrafında rakibinizin toplarına karşılık vererek çemberi aşırtmanız gerekli. İyi Oyunlar.

Çember ve Kare Oyunu oyna

Çember ve Kare oyununda kırmızı daireyi mavi karenin bulunduğu konuma götürmelisiniz. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz çember, gitmek istediğiniz yöne göre bir yere çarpana kadar yoluna devam eder. İyi Oyunlar.

Simon Hafıza Oyunu oyna

Simon Hafıza oyununda daire içinde dört farklı renkte her seferinde birer defa arttarak sırayla yanan lambaları doğru bilmeniz gerekli. İyi Oyunlar.

UFO 101 Oyunu oyna

Kontrol ettiğiniz uçan daire ile size doğru gelen diğer uçan dairelere çarpmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Diğer uçan daireler üzerindeki hunileri düşürerek bonus puan kazanabilirsiniz. Uçan daireyi yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Blok Tetris 3D Oyunu oyna

İki bina arasında yukarıdan düşen bloklar ile kat veya katlar oluşturarak yokedip, üst üste yığılan blokların çatı katına kadar yükselmesini önlemelisiniz. Blokları yön tuşları ile hareket ettirip, çevirebilir, boşluk tuşu ile daha hızlı düşmelerini sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kareler 2 Oyunu oyna

Fare ile kontrol edeceğiniz siyah büyük kare ile mümkün olduğu kadar siyah kareleri toplayarak, kırmızı kare ve dairelere dokunmamalısınız. Siyah kare : Puan Kırmızı kare : Oyun biter. Siyah çember : 6 saniye süreyle kareleri yavaşlatabilir, +1000 puan kazandırabilir, sizin karenizi yenilmez yapabilir veya küçültebilir vb. Kırmızı çember : 6 saniye süreyle kareleri hızlandırabilir, 1000 puan kaybettirebilir, tüm kareleri kırmızı yapabilir vb. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar