Tek Kişilik Oyun

Deniz Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

İki buzdağı arasında denizden aldığınız penguenleri buzdağları içindeki foklarında yardımıyla mümkün olduğu kadar yükseğe fırlatmalısınız. Pengueni fırlatmak için bir kere tıklayıp döndürülmeye başladıktan sonra tekrar tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

Gökyüzünden paraşütle denize doğru süzülen askerleri denize düşüp mavi köpekbalığına yem olmamaları için denize düşmeden önce mümkün olduğu kadar yüksekte iken yakalamalısınız. İyi Oyunlar.

Ölümcül deniz mayınlarını okyanus zeminine düşmeden önce lazer silahınız ile yok etmelisiniz. Lazer parmaklıkları geçmek için kalkan moduna geçmelisiniz. Yeşil renkli sağlık göstergesinin düşmesi durumunda çevredeki pilleri alarak sağlığı geri kazanabilirsiniz. Yön tuşları : Hareket etme. Z : Saldırı modu. X : Savunma/Kalkan modu. Boşluk : Ateş etme (Saldırı modunda) İyi Oyunlar.

Ben 10 ile omnitrix saatinin süresi dolmadan önce tekneyle Gven'i kaçıran suçluları yakalamalısınız. Dönüşümlü olarak dönüşeceğiniz Yüzen Çene (Ripjaws) ile su altındaki robotları atlatmalı veya yok etmeli, Pul Kanat (Stinkfly) ile size bomba atan teknedekileri alt etmelisiniz. İyi Oyunlar.

Geminizle balinalara ve buz dağlarına çarpmadan ve fırtınalara yakalanmadan denizleri ve okyanusları aşıp sırasıyla İngiltere, Portekiz, Mısır, Senegal, Brezilya, Venezuella, Amerika ve son olarak Kanada'ya uğrayarak ülkelerin ulusal bayraklarını toplamalısınız. Geminizi yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Okyanusun çok derinlerinde Ben 10 Jetray'in engelleri aşarak mümkün olduğu kadar ilerlemesini sağlamalısınız. Fare tuşunu basılı tutarak Jetray'in kanat çırpıp yükselmesini sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Deniz kenarındaki sahilde tahterevalli ile havaya fırlattığınız penguenleri yakalayan martıları mümkün olduğu kadar uzağa uçurmalısınız. Fare ile birinci tıklamanızda penguen fırlatılır. Ondan sonraki her tıklamanız alt taraftaki güç göstergesine göre martının kanat çırparak daha fazla uçmasını sağlar. Art arda tıklamanız durumunda martının gücü çok kısa sürede biteceği için çok uzağa gidemeden düşecektir. Bu yüzden kesik kesik tıklayarak daha uzun süre havada kalmasını sağlamalısınız. İyi Oyunlar.

Kontrol ettiğiniz Jedi Şövalyesi Kit Fisto ile denizin derinliklerinde mayınlara çarpmadan size saldıran denizaltı, droid (robot) ve diğer düşmanları ışın kılıcı ile etkisiz hale getirmelisiniz. Yön tuşları : Yüzme/Hareket etme. Z : Işın kılıcı ile Yukarı hamle. X : İleri hamle. C : Aşağı hamle. Boşluk : Işın fırlatma. İyi Oyunlar.

Su geçirmez kamerası ile su altında resim çekebilmesi için ablaları tarafından geliştirilen bir cihaz sayesinde su altında nefes alabilecek şekilde solungaçlara sahip olan Johnny'yi, amacından farklı olarak batık hazineleri bulması için mümkün olduğu kadar derinlere daldırmalısınız. Köpekbalıkları da dahil olmak üzere üzerinize gelen balıkları korkutup kaçırmak için fotoğraf makinesinin flaşını kullanmalısınız. Johnny'yi fare ile kontrol edebilir, sol tuşu basılı tutup, bırakarak flaşı patlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Denizaltınız ile size su altından torpido fırlatan düşman denizaltılarını ve yüzeyden mayın atan gemileri torpidolarınız ile yok etmelisiniz. Kısıtlı miktardaki oksijeni su altındaki balıkları toplayarak karşılayabilirsiniz. Denizaltınızı yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile yukarıya ve ileriye doğru aynı anda torpido fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar