Tek Kişilik Oyun

Denizli Oyunlar

Kedi Köpek Kavgası 2 Oyunu oyna

Deniz kıyısında kumsaldaki kumdan bir kalenin çevresinde geçen atışmada, sırayla kedinin ve köpeğin kumun içinde buldukları istiridye, deniz kabuğu vs. gibi malzemeleri fırlatarak birbirlerini vurmaları gerekli. Sahip olduğunuz karakterin elindekini fırlatmak için üzerine fare ile tıklayıp basılı tutarak, rüzgar metreye göre güç göstergesi uygun konuma geldiğinde bırakmalısınız. Oyun başında tek kişilik oyun için 1 player, iki kişilik oyun için 2 player seçimini seçmelisiniz. İyi Oyunlar.

Ben 10 Tekneden Kurtarış Oyunu oyna

Ben 10 ile omnitrix saatinin süresi dolmadan önce tekneyle Gven'i kaçıran suçluları yakalamalısınız. Dönüşümlü olarak dönüşeceğiniz Yüzen Çene (Ripjaws) ile su altındaki robotları atlatmalı veya yok etmeli, Pul Kanat (Stinkfly) ile size bomba atan teknedekileri alt etmelisiniz. İyi Oyunlar.

Penguen Taşıyan Martı Oyunu oyna

Deniz kenarındaki sahilde tahterevalli ile havaya fırlattığınız penguenleri yakalayan martıları mümkün olduğu kadar uzağa uçurmalısınız. Fare ile birinci tıklamanızda penguen fırlatılır. Ondan sonraki her tıklamanız alt taraftaki güç göstergesine göre martının kanat çırparak daha fazla uçmasını sağlar. Art arda tıklamanız durumunda martının gücü çok kısa sürede biteceği için çok uzağa gidemeden düşecektir. Bu yüzden kesik kesik tıklayarak daha uzun süre havada kalmasını sağlamalısınız. İyi Oyunlar.

Bomba Voleybol Oyunu oyna

Deniz kenarındaki kumsalda bomba ile oynanan plaj voleybolunda bombayı mümkün olduğu kadar rakibinizin alanına atmalısınız. Bomba üç defa sizin alanınıza düşerse patlar. Zıplama tuşuna basılı tutarak daha yükseğe zıplayabilirsiniz. Tek Kişilik Sağ : Sağa yürüme Sol : Sola yürüme Yukarı : Zıplama Aşağı : Bacaklarını açma Boşluk : Topa vurma İki Kişilik Oyuncu 1 (Sarışın) Sağ : Sağa yürüme Sol : Sola yürüme Yukarı : Zıplama Aşağı : Bacaklarını açma Shift : Topa vurma Oyuncu 2 (Esmer) V : Sağa yürüme D : Sola yürüme F : Zıplama C : Bacaklarını açma Q : Topa vurma İyi Oyunlar.

Haydi Balığa Oyunu oyna

Kayığınızdan denize salladığınız oltanızı köpekbalıklarına yakalatmadan ve istiridyelere taktırmadan mümkün olduğu kadar fazla miktarda gücünüzün yettiği balıkları yakalamalısınız. Ekranın üstündeki göstergeler gücünüzü gösterir. Oltanız ile bir balığı çekerken gücünüzün bitmesi durumunda balığı kaçırırsınız. Sağ ve sol tuşlar ile kayığı hareket ettirebilir, aşağı yön tuşu ile oltayı derinlere sallayabilir, boşluk tuşuna basılı tutarak oltayla yakaladığınız balığı kayığa çekebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kontrol Noktası Delta Oyunu oyna

Kontrol Noktası Delta oyununda yönetiminizdeki gemi ile patlamak üzere olan bir bombayı bulup etkisiz hale getirmelisiniz. Gemiyi fare veya klavyenin yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Size saldıran uçakları düşürmenizi sağlayacak roketatarı Z ve X tuşları ile çevirebilirsiniz. Denizdeki mayınlara çarpmamalısınız. İyi Oyunlar.

Sörf Macerası Oyunu oyna

Sörf Macerası oyununda sörfçüyü köpekbalıklarının arasından geçirdikten sonra dalgaların üzerinden geçirip şezlongların arasındaki plaj havlularından birine taşımalısınız. İyi Oyunlar.

Bombacı Kale Oyunu oyna

>Bombacı Kale oyununda kale gibi dev uçağınız ile havadaki ve deniz üzerindeki hedefleri vurmalısınız. Hava hedeflerine makineli tüfek ile ateş edebilir, makineli tüfeğin yönünü C, V, B, N ve M tuşları ile ayarlayabilirsiniz. Deniz üstündeki hedeflere torpido bırakmak için 1, 2, 3 ve 4 tuşlarını kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Uçaksavar Oyunu oyna

Uçaksavarınız ile üzerinize gelen uçakları ve roketleri vurmalısınız. Şarjörü tekrar doldurmak için R tuşunu kullanmalısınız. İyi Oyunlar.

Deniz Canavarı Oyunu oyna

Deniz Canavarı oyununda denizin ortasında bir gemiden denize düşmüş olan tüm insanları deniz canavarından kurtarmalısınız. Gemide kalan tek kişi olarak onlara can simidi atarak kurtarabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Denizde Tek Başına Oyunu oyna

Denizde Tek Başına oyununda, okyanusun ortasında bir dubanın/kayığın üstünde yalnız kalmış birine tüm bayrakları toplatmanız gerekiyor. Dubayı çevirmek için fareyi ekranın sağına veya soluna sürüklemeniz, hızlandırmak için ise fare tuşuna tıklamanız gerekiyor. Köpekbalıkları her ne kadar uysal olsalarda saldırmaları veya yaklaşmaları durumunda boşluk tuşunu kullanarak kürekle vurabilirsiniz. Ekranda görünen ok işareti en yakın bayrağın yönünü göstermekte yardımcı olacaktır. İyi Oyunlar.

Bombacı Bob Oyunu oyna

Bombacı Bob oyununda savaş geminizi , kullandığınız uçak ile saldırı yapan uçaklara karşı korumalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile bomba atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Denizde Balıkçılık Oyunu oyna

Denizde Balıkçılık oyununda geminizden salladığınız büyük olta ile en az sol tarafta kırmızı renk ile gösterilen balık miktarı kadar balık tutmanız gerekli. Balık oltaya geldiğinde yavaş yavaş gemiye kadar götürerek balığı gemiye almalısınız. İyi Oyunlar.

İnci Limanı Oyunu oyna

İnci Limanı oyununda bir japon kamikaze pilotu olarak denizin üzerindeki gemilere bomba atarak vurmanız gerekiyor. Play ile oyuna başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Yelkenli Yarışı Oyunu oyna

Yelkenli Yarışı oyununda rüzgara uyum sağlayarak yelkenlinizi dubalara çarpmadan ve karaya oturtmadan dubaların çevresinden geçirmeniz gerekli. İyi Oyunlar.

Balistik Simit Oyunu oyna

Balistik Simit oyununda tehlikeli sularda bir sürat teknesinin arkasında simit kayağı yapan kahramanımıza kütüklere ve diğer engellere çarpmaması için yardım etmeniz gerekiyor. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar