Tek Kişilik Oyun

Dünya Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Dünyanın farklı bölgelerindeki operasyonlar için verilen görevleri tabancanızı ve makineli tüfeğinizi kullanarak başarıyla yerine getirmelisiniz. 1, 2 ve 3 tuşları ile silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ben 10'un omnitrix saatini kullanıp Ateş Topu'na (Heatblast) dönüşerek dünyaya düşen meteorları yok etmelisiniz. Ayrıca kütükleri ve diğer engelleri aşmak için Gölge Hayalet'e (Ghostfreak) dönüşebilirsiniz. Ben 10'u yön tuşları ile kontrol edebilir, Z ile Ateş Topu'na dönüşerek, boşluk tuşu ile ateş fırlatabilir, X ile Gölge Hayalet'e (Ghostfreak) dönüşebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Geminizle balinalara ve buz dağlarına çarpmadan ve fırtınalara yakalanmadan denizleri ve okyanusları aşıp sırasıyla İngiltere, Portekiz, Mısır, Senegal, Brezilya, Venezuella, Amerika ve son olarak Kanada'ya uğrayarak ülkelerin ulusal bayraklarını toplamalısınız. Geminizi yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Farklı dövüş yeteneklerine sahip toplam 8 kahraman arasından iki rakip olarak kendi adamlarınızı seçip, mario dünyasına ait farklı ringlerde dövüşerek rakibinizi yenmelisiniz. Oyuncu 1 Yön tuşları : Hareket etme Aşağı : Korunma/Savunma . (Nokta) : ?? , (Virgül) : ?? / : ?? Oyuncu 2 A,W,D : Hareket etme S : Korunma/Savunma Q : ?? E : ?? * Aksiyon tuşlarının işlevleri karaktere göre değişiklik gösterir. İyi Oyunlar.

Ben 10 ile yeraltında birbirine bağlı labirentlerde kuru kafa geçitlerinden geçerek, tüm engelleri ve tehlikeleri aşıp çok geç olmadan Gwen'i bulup, kurtarmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Dünyanın sonunu getirebilecek öldürücü bitkilerin çoğalmasına neden olan sporların patlamasına engel olmak için Ben 10 Pul Kanat'ın üzerine binen Gwen ile üzerlerine ayak pudrası dökerek yoketmelisiniz. Pul Kanatı fare kontrol edebilir, sol tuş ile pudra dökebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar