Tek Kişilik Oyun

Elmas Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

3 boyutlu bir mekanda geçen oyunda altınları, elmasları ve hazine sandıklarını toplayarak çıkışı bulmalısınız. Gizli bir bölme ile karşılaştığınızda fare işaretçisi EL şeklinde gösterilecektir. Kilitli kapıları açmak için gümüş veya altın anahtarı bulmalısınız. Fare ile kapıları açabilir, nesneleri alabilir ve saldıran yaratıklara veya yarasalara ateş topu fırlatabilirsiniz. Yön tuşları : Yürüme/dönme Boşluk + Sol : Sola kayma Boşluk + Sağ : Sağa kayma Shift : Geriye dönme İyi Oyunlar.

Sol taraftaki renk paletinden resim fırçasını kullanarak renkleri alıp Kevin, Ateş Topu (Heatblast), Gölge Hayalet (Ghostfreak), Gri Madde (Grey Matter), Elmas Kafa (Diamondhead), Yıldırım Top (Cannonbolt), Dört Kol (Four Arms), Yaban Köpek (Wildmutt), Güncelleme (Upgrade), Yapışkan (Goop) ve Ben 10'u boyayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Mario'nun vinçli kıskacı ile 60 saniye içinde yer altındaki gümüş ve altın paralar ile birlikte elmasları da toplayarak Point ile gösterilen puana ulaşmalısınız. Sürekli hareket eden kıskacı yer altına göndermek için fare'nin sol tuşunu kullanmalısınız. Ayrıca, Bomba düğmesi bomba fırlatmanızı, Radyoaktivite düğmesi daha hızlı çekmenizi ve Kum saati düğmesi 10 saniye ekstra zaman kazanmanızı sağlar. Yer altındaki yıldırım işaretli nesne size elektrik çarpmasına, mıknatıs işaretli nesne ise vincin bir süre takılı kalmasına neden olur. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar