Tek Kişilik Oyun

Fare Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..
Tom ve Jerry - Ufaklığı Doyurma Oyunu oyna

Tom ve Jerry ile ayrı ayrı oynayabileceğiniz oyunda, Tom ile çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığı vurmalı, Jerry ile ise buzdolabı raflarındaki peynirleri ufaklığa atarak puan toplamalısınız. Tom ile oynarken sağ ve sol tuşlar ile hareket edip, boşluk tuşu ile içi su dolu balonları çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığa fırlatabilirsiniz. Jerry ile oynarken yön tuşları ile buzdolabı rafları arasında hareket edebilir, boşluk tuşu ile peynirlerin üzerindeyken buzdolabının yanında koşturan ufaklığa atıp doyurabilirsiniz. Peynirleri buzdolabı raflarının ne kadar üstünden atarsanız o kadar çok puan alırsınız. İyi Oyunlar.

PC Stress Oyunu oyna

Uzun bir metin yazıldıktan sonra kaydedilmek istendiğinde hata veren Windows kurulu bilgisayarın monitör, kasa, klavye ve faresini gönül rahatlığı ile dakikalarca yumruklayıp, kırabilirsiniz. Reparar düğmesi ile tamir edip tekrar tekrar yumruklayabilirsiniz!.. İyi Oyunlar.

Fare Vurma Oyunu oyna

Oyun başında seçeceğiniz bir karakter ve silahı ile kurşununuz bitene kadar yerde kaçışan ve pencerenin dışında paraşüt ile yere inmeye çalışan fareleri vurmalısınız. Farklı karakterlerin alabileceği tabanca, lazer silahı, makineli tüfek vb. gibi silahların yanında X ile ayrılmış rakamlardan soldaki silahın aynı anda alacağı mermi vs. miktarını, sağdaki ise şarjör miktarını belirtir. Her şarjör bitiminde tekrar dolması kısa bir süre beklemelisiniz. İyi Oyunlar.

Bisikletli Fare Oyunu oyna

Bisikletli Fare oyununda ülke sınırını geçen bir farenin polislere yakalanmasını engellemelisiniz. Herhangi bir tuşa basmadan fareyi arazi üzerinde dolaştırarak farenin gideceği yönü belirleyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kaykaylı Fare Oyunu oyna

Kaykaylı Fare oyununda kullandığınız kaykay ile taş, kibrit çöpü, içeçek kutusu, su birikintisi vb. gibi engelleri aşmalısınız. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar