Tek Kişilik Oyun

Fare Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Tom ve Jerry ile ayrı ayrı oynayabileceğiniz oyunda, Tom ile çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığı vurmalı, Jerry ile ise buzdolabı raflarındaki peynirleri ufaklığa atarak puan toplamalısınız. Tom ile oynarken sağ ve sol tuşlar ile hareket edip, boşluk tuşu ile içi su dolu balonları çamaşır ipi üzerinden geçen Jerry veya ufaklığa fırlatabilirsiniz. Jerry ile oynarken yön tuşları ile buzdolabı rafları arasında hareket edebilir, boşluk tuşu ile peynirlerin üzerindeyken buzdolabının yanında koşturan ufaklığa atıp doyurabilirsiniz. Peynirleri buzdolabı raflarının ne kadar üstünden atarsanız o kadar çok puan alırsınız. İyi Oyunlar.

Uzun bir metin yazıldıktan sonra kaydedilmek istendiğinde hata veren Windows kurulu bilgisayarın monitör, kasa, klavye ve faresini gönül rahatlığı ile dakikalarca yumruklayıp, kırabilirsiniz. Reparar düğmesi ile tamir edip tekrar tekrar yumruklayabilirsiniz!.. İyi Oyunlar.

Süper fareyi, fare şehri üzerinde uçurarak, bina, köprü vb. gibi yapılara çarpmadan, aralarındaki gümüş ve altın paraları toplayıp bitişe kadar ulaşmalısınız. Süper fareyi, fare ile uçurabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bisikletli Fare oyununda ülke sınırını geçen bir farenin polislere yakalanmasını engellemelisiniz. Herhangi bir tuşa basmadan fareyi arazi üzerinde dolaştırarak farenin gideceği yönü belirleyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kardaki Fareyi Boyamada resim fırçası ile sağ taraftaki palet üzerindeki renkli boyaları kullanarak kar üzerindeki fareyi boyayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Balkabağı Patlatıcı oyununda zemini delerek çıkan tüm kabakları patlatmalı ve farelerin kabakları çalmasını engellemelisiniz. Yanıp sönen kabakları veya kabakları çalarken fareleri patlatmanız durumunda daha fazla puan kazanabilirsiniz. Oyun süresince boşluk tuşunu sadece bir kere kullanarak ekrandaki herşeyi patlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Oyunun ilk bölümünde kontrol ettiğiniz kedi ile masanın üstündeki peynirleri aşırmaya çalışan fareye çatal batırmalısınız. Sonraki aşamalarda ise kediye su fışkırtmak, kafasına ağaç düşürmek, düştüğü kazanın altını yakmak, düştüğü leğenin içine lamba atarak elektrik vermek, kafasına arı kovanı düşürmek, vs. vs. gibi farklı senaryolar ile kediye eziyet ederek farenin intikamını almalısınız. İyi Oyunlar.

Üzerlerinde This Way yazılı ok işaretlerini takip ederek yerdeki çivilere basmadan, yerdeki, çitlerin veya iplerin üzerindeki peynirlerden mümkün olduğu kadar toplamalısınız. Daha yükseğe zıplamak için mantarları veya futbol toplarını kullanabilirsiniz. Fareyi yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kaykaylı Fare oyununda kullandığınız kaykay ile taş, kibrit çöpü, içeçek kutusu, su birikintisi vb. gibi engelleri aşmalısınız. İyi Oyunlar.

Toplam 5 aşamadaki sopa, tüfek ve roket gibi engellere yakalanmadan fareye mümkün olduğu kadar fazla miktarda zemindeki peynirleri toplatmalısınız. İyi Oyunlar.

Sürekli yer değiştiren bir fareyi tabancanızla vurmalısınız. Her aşama atladığınızda farenin hareketleri daha da hızlanacaktır. İyi Oyunlar.

Oyun başında seçeceğiniz bir karakter ve silahı ile kurşununuz bitene kadar yerde kaçışan ve pencerenin dışında paraşüt ile yere inmeye çalışan fareleri vurmalısınız. Farklı karakterlerin alabileceği tabanca, lazer silahı, makineli tüfek vb. gibi silahların yanında X ile ayrılmış rakamlardan soldaki silahın aynı anda alacağı mermi vs. miktarını, sağdaki ise şarjör miktarını belirtir. Her şarjör bitiminde tekrar dolması kısa bir süre beklemelisiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar