Tek Kişilik Oyun

Gol Atma Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Toplam 5 topla ilerleyen bölümlerde kale önüne kurulan barajları da aşarak kaleye şut çekip gol atmalısınız. Sürekli hareket eden güç göstergesine göre vuracağınız topun, rüzgarın yönünü ve şiddetini de hesaplayarak havada yön değiştirmesini sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Rakibinizin attığı topları karşılayarak kalesine gol atmalısınız. Oyuncunuzu fare ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Futbol sahasında oyuncu olarak iki ayrı hummer jipi kullanarak, rakibinize 2 dakika içinde mümkün olduğu kadar gol atmalısınız. Arabaları yön tuşları ile kontrol edebilir, Z tuşu ile kontrol ettiğiniz cipi değiştirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kaleye çektiğiniz şutları kale önünde kurulan barajları aşırtarak mümkün olduğu kadar gole çevirmelisiniz. Şut çekmek için öncelikle yön tuşları ile şut çekeceğiniz bölgeyi ayarlayıp boşluk tuşu ile onaylamalısınız. Ardından, yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanarak topa vuruş gücünüzü ayarlamak için gerilip boşluk tuşu ile onaylamalısınız. Son olarak ise topa falso vermek için topun yatay ve dikey olarak vurulacak noktaları gene boşluk ile onaylamalısınız. İyi Oyunlar.

Kaleye çektiğiniz şutları gole çevirerek mümkün olduğu kadar fazla puan toplamalısınız. Penaltıyı kullanmak için kalenin şut çekeceğiniz bölgesinde iken güç göstergesi uygun konuma geldiğinde fare tuşuna tıklamalı, hemen ardından topa yaklaşıldığında hızlıca topun vurmak istediğiniz bölgesini seçmelisiniz. İyi Oyunlar.

Bir bahçede çitin önündeki ağaca iple asılı, sallanan bir araba tekerleğinin içinden, 10 amerikan futbol topunu tek tek fırlatarak geçirmelisiniz. Fare'nin sol tuşuna tıklayarak atış yönünü/konumunu belirledikten sonra tuşu basılı tutup fareyi aşağıya doğru sürükleyerek atış gücünü ayarlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Stotty ve Rich Penaltı oyununda kaleye şut çekerek gol atmaya çalışmalısınız. Shoot düğmesi ile şut çekebileceğiniz oyunda düğmeye kısa bir süre basılı tutarak topu yükseltebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bilgisayara karşı oynayabileceğiniz Tek Kişilik Futbol oyununda oyun başında belirlediğiniz gol miktarı kadar rakibinize gol atmanız gerekli. Ayrıca, oyun başında oyuncu miktarını da seçebilirsiniz. Tüm oyuncuları sizin yönettiğiniz oyunda oyuncuları seçmek ve oynatmak için fareyi kullanmalısınız. İyi Oyunlar.

Kupalı Penaltı oyununda kaleye şut çekerek gol atmalısınız. İyi Oyunlar.

Pullarla oynanan Mini Futbol oyununda 90 saniye içinde rakip kaleye gol atmanız gerekiyor. İyi Oyunlar.

Onlarca futbol takımının yer aldığı bir listeden takımınızı seçerek hem penaltı kullanarak gol atmalı hem de kaleci olarak penaltıları kurtarıp finale kadar eşleştiğiniz tüm rakiplerinizi yenmelisiniz. Penaltı kullanmak ve şutları kurtarmak için fareyi kullanmalısınız. Herhangi bir eşleşmede yenilmeniz durumunda Next düğmesine basarak finale kadar diğer takımların sonuçlarını görebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Yarı sahadan başlayan her atakta iki oyuncuyu birbirleri ile paslaştırarak ve/veya assist yaptırarak topu rakip oyunculara kaptırmadan kaleye gol atmalısınız. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz aktif oyuncu ile şut gücüne göre boşluk tuşuna basılı tutarak topa vurabilirsiniz. A : Takım arkadaşınızı sola çağırır. S : Takım arkadaşınızı sağa çağırır. D : Aktif oyuncuyu değiştirir. İyi Oyunlar.

Toplamda 9 farklı açıdan 10 şut hakkınızla kaleye şut çekerek barajı aşırtıp gol atmalısınız. İyi Oyunlar.

Bir maymunun durduğu kaleye hindistan cevizi ile 10 şut çekerek, şutları gole çevirmelisiniz. Hindistan cevizinin farklı noktalarına vurarak, kalenin farklı köşelerine gönderebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kalenin önünden geçen topların farklı noktalarına vurarak 60 saniye içinde kalecinin sürekli hareket ettiği kaleye mümkün olduğu kadar fazla gol atmalısınız. Oyunu Easy seçimi ile kolay modda, Hard seçimi ile zor modda oynayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kaleye Atak oyununda mavi formalı takım arkadaşınız ile kale önünde hızlı bir şekilde paslaşarak kaleye gol atmanız gerekli. Takım arkadaşınızla paslaşabilmeniz için topun gideceği yönü doğru kararlaştırdıktan sonra kalenin önüne geldiğinizde topun en uygun noktasına vurarak kaleye gol atmalısınız. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar