Tek Kişilik Oyun

Golf Oyunları

Kore Golf Oyunu oyna

Tek kişilik ve iki kişilik oynayabileceğiniz Kore Golf oyununda golf topunu en az atışla deliğe sokmalısınız. Golf topu ile atış yapmak için topun üzerindeki yön işareti yanana kadar fare işaretçisini topa yaklaştırıp, vurma gücünü ayarlamak için fare tuşunu kısa bir süre basılı tutarak, bırakmalısınız. Oyun başında iki kişilik olarak seçim yaptığınızda el, topu deliğe sokana kadar değil her vuruş yaptıktan sonra diğer oyuncuya geçer. Anlık puan durumunu sağ üstteki View Score Card düğmesi ile görebilirsiniz. Golf sahasının yanında Can you find the right hole? yazan ve bir çok deliğin bulunduğu bölümde doğru deliği siz bulmalısınız. (Doğru deliğe yaklaştığınızda üstte Your Close! yazısı görünür.) İyi Oyunlar.

Kısa Vuruş Golf Oyunu oyna

Kısa Vuruş Golf oyununda mini golf sahasındaki küçük engelleri aşarak golf topunu deliğe sokmalısınız. İyi Oyunlar.

Flash Golf 2001 Oyunu oyna

Birçok farklı haritada golf topunu golf kurallarına uygun olarak sarı flamalı deliğe sokmalısınız. Golf topunun atış yönünü belirlemek için topa bir kere tıkladıktan sonra ok işareti istediğiniz yöne geldiğinde tekrar tıklamalısınız. Topa vurmak için golf sopasının savurma gücünü belirleyen Swing düğmesine belirli bir süre basılı tuttuktan sonra bırakmalısınız. (Özellikle uzun mesafe vuruşlarında top savrulabilir.) Harita üzerinde golf sahasının görüş açısını düşüren ufak bilgi pencerelerini başlıklarından tutarak taşıyabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Farklı Golf Pro Oyunu oyna

Farklı Golf Pro oyununda golf topunu mini golf sahası dışına çıkartmadan altın plakaları topladıktan sonra topu deliğe sokmanız gerekiyor. Her altın plaka size puan kazandırır. Oyunu kazanmak için en fazla 20 atışta 600 puanı geçmeniz gerekli. Shift tuşu ile atış gücünü ayarlayıp, fare ile yön belirlemesi ve vuruş yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Panda Golf Oyunu oyna

Panda Golf oyununda golf topunu suya düşürmeden bayrağın bulunduğu konuma yeterince yaklaştırmalısınız. Topa vurmak için topun çevresindeki beyaz alanın içine tıklamalısınız. Tıkladığınız konum, topa göre vuruş açısını belirtir. Topa yakınlığı ise vuruş gücünü belirtir. Oyuna Play bağlantısına tıklayarak başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar