Tek Kişilik Oyun

Hedef Vurma Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Karşınıza çıkan tüm hareketli hedefleri tabancanız ile mümkün olduğu kadar isabetli atışlar yaparak vurmalısınız. Kısıtlı miktardaki şarjörünüzün bitmemesi için bazı hedefleri vurduktan sonra çıkan şarjörleri de vurarak almalısınız. Tabancanızın biten şarjörünü boşluk tuşu ile doldurabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Uzaya kadar çıkabilen uçan balonunuzdan, mor balonlar hariç diğer uçan balonlar ile uydu, uzay gemisi, planör, kuş ve zeplinleri vurarak patlatmalısınız. Kendi uçan balonunuzun sepetinin iplerinden her ikisini de vurmanız durumunda oyunu kaybedersiniz. Fare ile ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kuşatmış olduğunuz kalenin sancağını, mancınık ile beyaz şövalyenize zarar vermeden en az atış ile vurmalısınız. Soldaki gösterge ile gücü, aşağıdaki gösterge ile açıyı ayarladıktan sonra Launch düğmesi ile gülle fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Hedefli Balonlar oyununda fare ile balonların taşıdığı hedefleri süre dolmadan önce vurmanız gerekiyor. Saatleri vurmak ekstra zaman kazandırır. Şarjör bittiğinde RELOAD düğmesine tıklayarak tekrar mermi doldurmanız gerekiyor. İyi Oyunlar.

Sirk Hedefleri oyununda tabanca ile mümkün olduğu kadar fazla hedefi vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Hedefi Vur oyununda, ekranın sol üstünde gösterilen şekilleri piramit üzerinde vurmanız gerekiyor. Zamana karşı yarışıldığı için ne kadar kısa sürede hedef vurursanız o kadar çok puan alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Şaşkın Top oyununda limitli sayıda sırayla verilen ve sürekli sağa ve sola hareket eden topları boşluk tuşuna basıp fırlatarak 250, 100 veya 50 puanlık alanlara denk getirip 1000 puan toplamalısınız. Oyunu başlatmak için masanın altındaki Commencer la partie bağlantısını tıklayın. İyi Oyunlar.

Hedef Vurma oyununda karşınıza çıkan hedefleri tabancanızla vurmanız gerekiyor. Şarjörünüz bittiğinde boşluk tuşu ile şarjörü tekrar doldurana kadar hedefler çıkmayacaktır.İyi Oyunlar.

Uçakları Vur oyununda dağların arasından geçen hedef düşman uçaklarını dürbün ile tespit edip vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Tabancanızla veya makineli tüfeğiniz ile mümkün olduğu kadar hareketli hedefleri vurmalısınız. Hedefler size karşı ateş açtığında kaybettiğiniz sağlığınızı artı işaretli sağlık bonuslarını vurarak geri kazanabilirsiniz. R ile boşalan şarjörü doldurabilir, boşluk tuşu ile silah değiştirebilir ve fare ile hedefleri vurabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Poligonda 25, 50 ve 75 metre mesafedeki hedeflere tabancanızdaki 22 mermi ile mümkün olduğu kadar isabetli atışlar yapmalısınız. İyi Oyunlar.

Dört farklı atış türünde havada uçuşan hedeflere mümkün olduğu kadar isabetli atışlar yapmalısınız. Oyun boyunca en fazla 5 karavana atış yapabilirsiniz. Start Game ile oyunu başlattıktan sonra aşağıdaki modlardan birini seçebilirsiniz. Normal : Her aşamada sonraki aşamaya geçebilmek için hedeflere isabetli atışlar yaparak Level Goal ile gösterilen hedef puanı toplamalısınız. Time Trial (Zamana karşı) : 60 saniye içinde mümkün olduğu kadar fazla hedefe isabetli atış yapmalısınız. Hunter (Avcı) : Sadece, atış ekranının sağ altında gösterilen türdeki hedefleri vurarak, Level Goal ile gösterilen hedef puanı toplamalısınız. Bubble Burst (Balon Hedef) : Hedefleri taşıyan balonları patlatarak ekranın dışına çıkmalarını engelleyip Level Goal ile gösterilen hedef puanı toplamalısınız. İyi Oyunlar.

Bir gökdelenin ve çevresindeki binaların pencerelerinde veya balkonlarında gösterilen tüm hedefleri dürbünlü tüfeğiniz ile en kısa sürede vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Gece Hedefleri oyununda 30 saniye içinde akşam güneşi altında bir görünüp bir kaybolan hedefe, mümkün olduğu kadar isabetli atışlar yapmalısınız. Mermi bittiğinde Reload düğmesi ile şarjörü tekrar doldurabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar