Tek Kişilik Oyun

Hedefli Oyunlar

Yükleniyor..
Yükleniyor..
501 Dart Oyunu

501 Dart oyununa 501 puan ile başlanır. Her ok atışınızda vurduğunuz bölüme ait puan 501 değerinden düşülürek tam sıfır olduğunda oyun biter. Örneğin, puanınız '1' iken ok ile örneğin 20 puanlık bir alanı tutturduğunuzda oyun bitmez! Oyunun bitmesi için '1' puanlık bölümü vurarak sonucu tam sıfıra eşitlemelisiniz.Ok atmak için alt tarafta farenin tuşuna basıp, basılı tutarak fareyi yukarı doğru kaydırıp tuşu bırakmalısınız.İyi Oyunlar.

Hava Saldırısı 2 Oyunu

Hava Saldırısı 2 oyununda bölgenize saldırı düzenleyecek olan 163 tane düşman uçağının hepsini uçaksavarınız ile yoketmeniz gerekli. Ateş etmek için hedef göstergesini fare ile yönlendirip sol tuşa basmanız gerekli. İyi Oyunlar.

Hedef Vurma Oyunu oyna

Hedef Vurma oyununda karşınıza çıkan hedefleri tabancanızla vurmanız gerekiyor. Şarjörünüz bittiğinde boşluk tuşu ile şarjörü tekrar doldurana kadar hedefler çıkmayacaktır.İyi Oyunlar.

Hedefli Balonlar Oyunu oyna

Hedefli Balonlar oyununda fare ile balonların taşıdığı hedefleri süre dolmadan önce vurmanız gerekiyor. Saatleri vurmak ekstra zaman kazandırır. Şarjör bittiğinde RELOAD düğmesine tıklayarak tekrar mermi doldurmanız gerekiyor. İyi Oyunlar.

Böcek Avcısı Oyunu oyna

Böcek Avcısı oyununda hızlı hareket eden böceği vurmanız gerekiyor. İyi Oyunlar.

Tam İsabet Dart Oyunu oyna

Tam 501 puan ile başlayacağınız Tam İsabet Dart oyununda ok atarak aldığınız puanlar düşülerek tam sıfır puana ulaşmalısınız. Ok atmak için sağ üstteki göstergelere göre boşluk tuşunu kullanabilir veya göstergelerin altındaki mavi düğmeyi tıklayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Uçan Tavuk Avı Oyunu oyna

Ağaçların arasında uçan ve ağaç kovuklarından havalanan tavuklardan tüfeğiniz ile 90 saniye içinde mümkün olduğu kadar fazla miktarda vurmalısınız. Uçarak geçen zeplinleri vurmamalısınız. Bir kerede 10 domdom kurşunu alan tüfeğinizin şarjörünü boşluk tuşu ile doldurabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Trap Hedefleri Oyunu oyna

Oyun başında bir atıcı seçtikten sonra tüfeğiniz ile trap ile fırlatılan kil disk (skeet), tavuk veya içecek kutularını aşama başında belirtilen en az vurmanız gereken hedef miktarına göre vurmalısınız. Aşama sonunda diğer aşamaya geçmek için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Nişan Al ve Ateş Oyunu oyna

Oyun başında Amerikalı ve İngiliz siyasetçilerden birini atıcı olarak seçtikten sonra çifteli tüfeğiniz ile trap ile fırlatılan skeet, tavuk veya şişeleri aşama başında belirtilen en az vurmanız gereken hedef miktarına göre vurmalısınız. Aşama sonunda diğer aşamaya geçmek için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar