Tek Kişilik Oyun

Hızlı Oyunlar

Yükleniyor..
Yükleniyor..

3 Boyutlu Elma Kurdu oyununda elmaları yemeye çalışan bir kurtcuğu klavye ile yönetmeniz gerekiyor. Kurtcuğu, klavyenin yön tuşları ile yönlendirerek tüm elmaları yemelisiniz. Fakat elmaları yedikce kurtcuğun boyu uzayacak ve her bölüm atlandığında biraz daha hızlanacaktır. Oyunu Play bağlantısına tıklayarak başlatabilirsiniz.İyi Oyunlar.

Karınca Yuvası oyununda karınca yuvalarından çıkan tüm karıncaların üzerine sprey sıkmalısınız. İyi Oyunlar.

Hedef Vurma oyununda karşınıza çıkan hedefleri tabancanızla vurmanız gerekiyor. Şarjörünüz bittiğinde boşluk tuşu ile şarjörü tekrar doldurana kadar hedefler çıkmayacaktır.İyi Oyunlar.

Otobanda Makas oyununda, adından da anlaşılacağı gibi trafiğin hızlı aktığı bir yolda klavyenin yön tuşları ile arabanızı kontrol ederek diğer araçlara çarpmadan yolunuza devam etmeniz gerekiyor. İyi Oyunlar.

Pinpon Savaşı oyununda klavyenin yukarı aşağı yön tuşlarını kullanarak gelen topu karşılamanız gerekiyor. Karşılayamamanız durumunda yaşam enerjiniz düşer. Oyun sırasında raketi genişletmek, topu hızlandırmak, tekli veya üçlü ateş etmek, yön tuşlarının değişmesi vb. gibi yararlı veya zararlı bazı özelliklerde kazanabilir ve kullanabilirsiniz. Pinpon masasının altında 1, 2 ve 3 rakamları ile gösterilen bu silahları veya özellikleri klavyeden sırasıyla J, K ve L tuşları ile kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Benzin Pompacısı oyununda benzin doldurmaya gelen tüm araçlara yardımcı olmanız gerekiyor. Klavyenin yön tuşlarını kullanarak hareket edebileceğiniz oyunda, tüm araçlar 10 pound değerinde benzin ister. Pompayı çalıştırdıktan sonra başında beklemeden diğer araçlara da yardımcı olabilirsiniz. Fakat pompa sayacı, 10 pound değerine ulaşmadan önce mutlaka pompanın başına dönüp pompayı kapatmalısınız. Aksi takdirde sürücü kaçarak hem para kaybedilmesine hem benzinin boşa akmasına hem de bir canın gitmesine neden olabilir. İyi Oyunlar.

Kuş Besleme oyununda yuvalarındaki üç yavru kuşu biberonla mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde doyurmaya çalışmalısınız. İyi Oyunlar.

Bombalı Bilardo oyununda birer bomba olan topları 100 saniye içinde deliklere sokmanız gerekiyor. Topları zamanında sokamazsanız veya beyaz top deliğe girerse masa havaya uçar! Fare tuşunu basılı tutup bırakarak toplara (bombalara) atış yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bombalı Bilardo 2 oyununda birer bomba olan topları 100 saniye içinde deliklere sokmanız gerekiyor. Fare tuşunu basılı tutup bırakarak toplara atış yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar