Tek Kişilik Oyun

İnsan Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Küçüklere Yapboz oyununda yapboz tablosunun çevresindeki şekilleri tablo içindeki yerlerine sürükleyerek bırakmalısınız. İyi Oyunlar.

Toplam 10 farklı haritada yol kenarlarına savaş topu, lazer silahı, roket atar, elektrik şok vb. silahlar ile birlikte ekstra güncelleme sağlayan diğer araçları da kurarak yazıcı, böcek, göz, ahtapot ve diğer yaratıkların, ilerleyen aşamalarda daha da yoğunlaşan saldırılarına karşı Usaf Area 51 isimli bölgedeki insanları korumalısınız. Silahlar üzerinde yenileme, güncelleme, alma, satma gibi işlemler yapabileceğiniz oyunda bu işlemleri alttaki işlem menüsü veya "I" tuşu ile gösterip/gizleyebileceğiniz transparan küçük pencere içinde gerçekleştirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kontrol ettiğiniz iblis ile cehennemin dibine doğru yaptığınız yolculukta karşınıza çıkan tüm engelleri aşarak şeytanın imzasını almaya hak kazanmalısınız! Bağırarak diğer iblis, zebani ve şeytanları geçici felç yapabilir ve bazı duvarları kırabilirsiniz. Günahkar insan ruhlarını yiyerek sağ altta görünen açlık göstergesinin mümkün olduğu kadar dolu olmasını sağlamalısınız. 25 insan ruhu yediğinizde +1 can kazanırsınız. Ölmeniz durumunda en son kayıt yapılan reenkarnasyon sunağından oyun tekrar başlar. Yön tuşları ile hareket edebilir, Shift ile bağırabilir ve ruh yiyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Düşman Uzaylı! oyununun kahramanı olarak siz bir uzaylısınız ve amacınız bir çiftliğin çevresindeki tüm dünya canlılarını ana gemiye ışınlamak için ışınlama ramplarına taşımak. Işınlama rampalarının hepsi dolduğunda tüm canlılar ana gemiye ışınlanacaktır. Dünya canlılarını ışınlama rampalarına taşımak için klavyenin yön tuşlarını kullanarak sadece ittirebilirsiniz!İyi Oyunlar.

Deniz Canavarı oyununda denizin ortasında bir gemiden denize düşmüş olan tüm insanları deniz canavarından kurtarmalısınız. Gemide kalan tek kişi olarak onlara can simidi atarak kurtarabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar