Tek Kişilik Oyun

İnsan Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..
Düşman Uzaylı! Oyunu

Düşman Uzaylı! oyununun kahramanı olarak siz bir uzaylısınız ve amacınız bir çiftliğin çevresindeki tüm dünya canlılarını ana gemiye ışınlamak için ışınlama ramplarına taşımak. Işınlama rampalarının hepsi dolduğunda tüm canlılar ana gemiye ışınlanacaktır. Dünya canlılarını ışınlama rampalarına taşımak için klavyenin yön tuşlarını kullanarak sadece ittirebilirsiniz!İyi Oyunlar.

Eğlenceli Sörf Oyunu oyna

Eğlenceli Sörf oyununda dalgaların arasında sörf yaparken yüzen insan, martı ve sürat motorlarına çarpmadan 60 saniye içinde toplayabildiğiniz kadar kırmızı bayrak toplamalısınız. Sörf tahtasını N ve M ile sağa ve sola kaydırabilir, boşluk tuşu ile zıplatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Küçüklere Yapboz Oyunu oyna

Küçüklere Yapboz oyununda yapboz tablosunun çevresindeki şekilleri tablo içindeki yerlerine sürükleyerek bırakmalısınız. İyi Oyunlar.

Deniz Canavarı Oyunu oyna

Deniz Canavarı oyununda denizin ortasında bir gemiden denize düşmüş olan tüm insanları deniz canavarından kurtarmalısınız. Gemide kalan tek kişi olarak onlara can simidi atarak kurtarabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Yol Savunma 2 Oyunu oyna

Toplam 10 farklı haritada yol kenarlarına savaş topu, lazer silahı, roket atar, elektrik şok vb. silahlar ile birlikte ekstra güncelleme sağlayan diğer araçları da kurarak yazıcı, böcek, göz, ahtapot ve diğer yaratıkların, ilerleyen aşamalarda daha da yoğunlaşan saldırılarına karşı Usaf Area 51 isimli bölgedeki insanları korumalısınız. Silahlar üzerinde yenileme, güncelleme, alma, satma gibi işlemler yapabileceğiniz oyunda bu işlemleri alttaki işlem menüsü veya "I" tuşu ile gösterip/gizleyebileceğiniz transparan küçük pencere içinde gerçekleştirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Afrikalı Taksi Oyunu oyna

Arabanıza arkadan çarpanlara ve size yol vermeyenlere aldırmadan süre bitmeden önce bitişe kadar ilerlemelisiniz. Arkadan size çarptıklarında veya siz başka bir arabaya çarptığınızda hasar gören arabanızı yol üzerinde sağ taraftaki tamirhanelerde tamir ettirebilirsiniz. Arabanızdaki yüzde olarak hasarı hız göstergesinin altındaki hasar göstergesi ile görebilirsiniz. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz arabanızı aşağı yön tuşu ile geri vitese takıp geri geri gidebilirsiniz. Çöp kovalarına çarpabilirsiniz fakat, insanları ezmemelisiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar