Tek Kişilik Oyun

Kağıt Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Soliter oyununda üstteki boş alanlara As'dan başlayarak papaza kadar aynı tipteki tüm kağıtları sıralamalısınız. Kapalı kartları açmak için açık kağıtları farklı renkteki bir üst rakamının altına taşıyabilir, yapılacak hamle kalmadığında sol üstteki desteye tıklayarak kağıtların tek tek açılmasını sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Flash Solitaire oyununda üstteki boş alanlara birliden başlayarak papaza kadar aynı tipteki tüm kağıtları sıralamalısınız. Kapalı kartları açmak için açık kağıtları farklı renkteki bir üst rakamının altına taşıyabilir, yapılacak hamle kalmadığında sol üstteki desteye tıklayarak üstüste üç kağıt açılmasını sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Royal Poker oyununda +5, -5 ve max düğmeleri ile ortaya koyacağınız parayı belirleyebilir, 5 kart dağıtıldıktan sonra istemediğiniz kartları seçip continue düğmesine tıklayarak kağıtları değiştirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Ben 10 karakter resimlerinin bulunduğu hafıza kartlarını birbirleri ile eşleştirmelisiniz. Oyunu, farklı miktarda kart ile oynamak için sırasıyla Easy, Medium ve Hard seçeneklerini kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Tüftüf (tüftüfü) kullanarak attığınız kağıtlar ile rakibinizi yeterince isabetli atışlarla vurmalısınız. Tüftüf ile atış yapmak için kendi adamınızın üzerine tıkladıktan sonra atış yönünün ters yönüne doğru fareyi çekip, güç ve atış açısı değerleri istediğiniz konuma geldiğinde tuşu bırakmalısınız. İyi Oyunlar.

Sağ alttaki + ve - düğmeleri ile ortaya koyacağınız parayı belirleyebilir, Deal ile kartları dağıttıktan sonra kartların altındaki Hold düğmeleri ile ilgili kağıdı sabitleyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kızlı Soliter oyununda üstteki boş alanlara Birli'den başlayarak papaza kadar aynı tipteki kağıtları üstüste koyarak sıralamalısınız. Kapalı kartları açmak için açık kağıtları farklı renkteki bir üst rakamının altına taşıyabilir, yapılacak hamle kalmadığında sol üstteki desteye tıklayarak kağıtların tek tek açılmasını sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Sağ altta Credit ile elinizdeki pul miktarı gösterilmektedir. Dağıtılan kartların üzerine tıklayarak sabitleyebilir (HOLD), DEAL ile kağıtları dağıtabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Tekin Poker 52 kart ile oynanan klasik bir poker oyunudur. Sol üstte Credits ile elinizdeki pul miktarı gösterilmektedir. Bet1 ile Bet5 arasındaki düğmeleri seçerek ortaya koyacağınız pul miktarını seçebilirsiniz. Oyunu kazanmanız durumunda Double Up seçeneğini tıkladığınızda kapalı kartın kırmızımı yoksa siyahmı olduğunu bilerek ikiye veya kupa, karo, sinek veya maça olduğunu bilerek kazancınızı dörde katlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Sayı Tahmin oyununda 4 rakamlı bir sayının rakamlarını bulmanız gerekli. Alttaki rakamlar ile tahminizi yazıp alt ortadaki yuvarlak düğmeye basarak tahmin yapabilirsiniz. Tahmininizin doğru olması durumunda tahmininizin yanında 4A0B kodu gösterilecektir. Bu kodda A kodu olarak tanımlanabilecek ilk iki karakter doğru yerdeki rakam miktarını, B kodu olarak tanımlanabilecek ikinci iki karakter ise yanlış yerdeki rakam miktarını belirtir. Örneğin 2A2B kodu, bu rakamların doğru sayıyı oluşturan rakamlar olduğunu, rakamların herhangi ikisinin doğru ve diğer ikisinin ise yanlış yerde olduğunu belirtir. İyi Oyunlar.

Daniel BlackJack oyununda size verilen kağıtlar ile 21'i bulmalısınız. İyi Oyunlar.

Kartları Uydur oyununda ekranda bulunan 5 kart şeklinden herhangi birine tıkladığınızda sadece iki yanındaki kart şekillerini değiştirerek 5 şeklinde aynı olmasını sağlamalısınız. İyi Oyunlar.

Black Jack oyununda dağıtılan kağıtlar ile 21'i bulmalısınız. İyi Oyunlar.

Bir sağda bir solda bitiveren vantilatörün açısına göre buruşturulmuş kağıtları ofisteki çalışma masasının altındaki çöp kovasına basket atmanız gerekli. Sürekli hareket eden yön göstergesine göre kağıda tıklayarak fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar