Tek Kişilik Oyun

Kalkan Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Ölümcül deniz mayınlarını okyanus zeminine düşmeden önce lazer silahınız ile yok etmelisiniz. Lazer parmaklıkları geçmek için kalkan moduna geçmelisiniz. Yeşil renkli sağlık göstergesinin düşmesi durumunda çevredeki pilleri alarak sağlığı geri kazanabilirsiniz. Yön tuşları : Hareket etme. Z : Saldırı modu. X : Savunma/Kalkan modu. Boşluk : Ateş etme (Saldırı modunda) İyi Oyunlar.

Düşman roketlerine ve diğer silahlarına karşı 5 yapınızı tek bir roket savunma sisteminiz ile roketleri havada patlatarak savunmalısınız. Roket fırlatmak için fırlatmak istediğiniz noktaya fare ile tıklayabilirsiniz. Boşluk tuşu ile açılıp/kapanan güncelleme ekranında roket yükleme hızı, kalkan yenileme sistemi vb. gibi güncellemeleri yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Gladyatörünüz ile verilen tüm görevleri yerine getirip prensesi kurtarmalısınız. Savaş alanı ve savaş dışı alan olarak iki kısımdan oluşan oyunda, savaş dışı alanda silah alabilir, bulunduğunuz konumu saklayabilir ve tıraş olabilirsiniz! Ayrıca, tüm eşyalarınızın bulunduğu bir de sandığınız vardır. Savaş dışı alandaki siyah elbiseli adam silah tüccarıdır, bundan elinizdeki altın miktarına göre kılıç, kalkan, topuz, balta, zırh, başlık, eldiven vb. gibi eşyalar alabilirsiniz. Aldığınız bu eşyalar hemen sandığınıza gönderilir. Dolayısıyla üzerinizdeki eşyaları değiştirmek için sandığınıza gitmelisiniz. Haritanın sağ tarafındaki adama 50 altın karşılığı 3 farklı saç modelinde saç tıraşı olabilirsiniz. Haritanın sol tarafındaki adama oyunu kaydettirebilirsiniz. Savaş alanına girmek için ise her seferinde haritanın üst tarafındaki baltalı adam ile konuşmalısınız. Yön tuşları : Hareket etme X : Saldırı/Konuşma/Kullanma Z : Zıplama C : Savunma İyi Oyunlar.

Atış Eğitimi oyununda eğitim barakalarının bulunduğu bir platform içinde çatılardan veya bina aralarından size ateş etmeye çalışan düşmanları vurmalısınız. Üzerinde + işareti bulunan ilkyardım çantaları sizi iyileştirir, kalkan biçimindeki mavi nesneler kalkanınızı güçlendirir. İyi Oyunlar.

Uzay Gemisine Saldırı oyununda uzay geminiz ile düşman uzay gemisinin güç kalkanlarını kırıp gemiyi yok etmelisiniz. İyi Oyunlar.

Ufoyu İndir oyununda küçük uzaylıyı kullandığı ufo ile birlikte klavyenin yön tuşlarını kullanarak iniş bölgesine yavaşca ve sağ salim indirmelisiniz. Platformdaki anahtarlar iniş bölgesi önündeki kapıların açılmasını sağlar. Ayrıca, yeşil kutular yakıtınızı, sarı kutular ise kalkanınızın gücünü arttırır. Yakıtınız biterse veya herhangi bir yere şiddetli bir şekilde çarparsanız toplam 3 canınızdan biri gider ve bölüm yeniden başlar. İyi Oyunlar.

Pyug oyununda yukarıdan düşen buz parçalarından kaçmalısınız. Boşluk tuşu ile kısa süreliğine bir enerji kalkanı oluşturabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Dino ve Balonlar oyununda fare ile yöneteceğiniz ufak dinazor ile pembe balonlardan kaçarak toplayabildiğiniz kadar yıldız toplamalısınız. Gri balonlar kısa süreliğine kalkan sağlar. Ayrıca, gri balonların içindeyken yıldız toplayamazsınız. İyi Oyunlar.

Uzay geminiz ile tüm meteorları parçalarına ayırıp yok etmelisiniz. Shield bonusları kalkanınızın güçlenmesini, Weapon bonusları silahınızın geliştirilmesini ve Fuel bonusları yakıtınızın doldurulmasını sağlar. Uzay gemisini yön tuşları ile kontrol edebilir, X ile ateş edebilir ve boşluk tuşu ile limitli miktardaki plazma bombası patlatabilirsiniz. Yakıt, ileri ve geri (fren) tuşlarını kullandığınızda harcanacağından dolayı bitmemesi için mümkün olduğu kadar az kullanmaya çalışın. İyi Oyunlar.

Hava Tilkisi oyununda uçağınız ile düşman uçaklarını yoketmelisiniz. Dost uçakların üzerine gittiğiniz zaman uçağınıza bir süreliğine ekstra silah ve/veya kalkan özelliği kazandırırlar. İyi Oyunlar.

Uzayda kaybolan yıldız gemisini beyaz renkli kara deliklerden geçirerek dünyaya kadar götürmelisiniz. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz uzay gemisinde yakıtı tasarruflu kullanmalısınız. Boşluk tuşu ile roket atarken hedeflere yakın durursanız sizde zarar görebilirsiniz. Çevrede karşılacağınız üzerinde F harfi bulunan bonuslar yakıt, E harfi bulunanlar enerji sağlar. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar