Tek Kişilik Oyun

Kare Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Daniel Tetris oyununda yukarıdan düşen farklı şekillerdeki bloklar ile satır veya satırlar oluşturarak yoketmelisiniz. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz blokları yukarı ve aşağı yön tuşları ile çevirebilir, boşluk tuşu ile daha hızlı düşmesini sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Serbest Boyama ile ekranın altındaki seçenekleri kullanarak istediğiniz çizimi veya resmi yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Znaks oyununda tam kare oluşturacak şekilde aynı renkten küpleri seçerek seçilen bölümü yoketmelisiniz. Yokedilen bölüme gelen yeni küpler ile birlikte devam ederek mümkün olduğu kadar fazla puan toplamalısınız. İyi Oyunlar.

Kare Doldurma oyununda sağdaki rakamlara göre yatay konumda, alttaki rakamlara göre dikey konumda dolması gereken kare miktarına göre tüm kareleri doldurmalısınız. İyi Oyunlar.

Tangram oyununda kenarda size verilen farklı boyutlardaki üçgen, kare, yamuk şekiller ile ortadaki beyaz alanı doldurmanız gerekli. Şekilleri, herhangi bir köşesinde bulunan düğmeye basarak saat yönünde çevirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Farklı boyutlardaki üçgen, kare, yamuk şekiller ile sağ üstte gösterilen şekli yapmalısınız. Parçaları, herhangi bir köşesine tıklayarak saat yönünde çevirebilirsiniz. Pick Shape ile şekilleri seçebilir, Start ile çözmeye başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Küplerin Eşini Bul oyununda küplerin içerdiği şekiller ile aynı şekil ve renge sahip kalp, üçgen, kare vb. gibi şekilleri üst üste getirmeniz gerekli. Küpleri hareket ettirmek için önce üzerine tıklamalı ve tuş basılı iken hareket ettirmek istediğiniz yöne doğru sürükleyerek yönünü belirlemelisiniz. İyi Oyunlar.

2DPlay Tetris oyununda yukarıdan düşen farklı şekillerdeki bloklar ile satır veya satırlar oluşturarak yoketmelisiniz. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz blokları yukarı yön tuşu ile çevirebilir, aşağı yön tuşu ile daha hızlı düşmesini sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Tiloks oyununda kontrol ettiğiniz ışık ile mavi köprüleri oluşturan karelerin hepsinden geçmeniz gerekli. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz ışık ile Ctrl tuşuna basılı iken bir kare atlayarak zıplayabilirsiniz. Boşluk tuşu bölümü yeniden başlatır. İyi Oyunlar.

Çember ve Kare oyununda kırmızı daireyi mavi karenin bulunduğu konuma götürmelisiniz. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz çember, gitmek istediğiniz yöne göre bir yere çarpana kadar yoluna devam eder. İyi Oyunlar.

Snt Tetris oyununda yukarıdan düşen farklı şekillerdeki bloklar ile satır veya satırlar oluşturarak yokedip, yığılan blokların tavana kadar yükselmesini önlemelisiniz. İyi Oyunlar.

Sokolan oyununda farklı renk ve şekilleri içeren blokları, içerdikleri şekle göre eşlerinin üzerlerine fırlatarak denk getirmelisiniz. Blokları sadece ittirerek-fırlatabilirsiniz. Koyu gri blokları tampon ve/veya destek olarak kullanabilirsiniz. Sağ taraftaki undo düğmesi ile yaptığınız hamleleri geri alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Yukarıdan düşen farklı şekillerdeki bloklar ile satır veya satırlar oluşturarak yokedip, biriken blokların tavana kadar ulaşmasını engellemelisiniz. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz blokları yukarı yön tuşu ile çevirebilir, aşağı yön tuşu ile daha hızlı düşmesini sağlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar