Tek Kişilik Oyun

Kayık Oyunları

Kurt Kuzu Ot Oyunu oyna

Kurt Kuzu Ot oyununda kurdu, kuzuyu ve otu, kayık ile güvenli bir şekilde karşıya geçirmelisiniz. Fakat, kurt ile kuzuyu yalnız bırakırsanız kurt kuzuyu yer. Kuzu ile otu birlikte bırakırsanız, kuzu otu yer! Herhangi birini kayığa bindirmek veya indirmek için ekranın üstündeki kendi şekline tıklamalısınız. Kayığı karşı tarafa geçirmek için GO düğmesini tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

Yamyamlar ve Misyonerler Oyunu oyna

Yamyamları ve misyonerleri kayıkla karşıdan karşıya geçirmelisiniz. İki yakadan birinde yamyamların sayısının fazla olması durumunda misyonerleri yerler! Kayığı karşıdan karşıya geçirmek için Go düğmesine tıklamalısınız. Kayığı mutlaka biri kullanmalı. İyi Oyunlar.

Haydi Balığa Oyunu oyna

Kayığınızdan denize salladığınız oltanızı köpekbalıklarına yakalatmadan ve istiridyelere taktırmadan mümkün olduğu kadar fazla miktarda gücünüzün yettiği balıkları yakalamalısınız. Ekranın üstündeki göstergeler gücünüzü gösterir. Oltanız ile bir balığı çekerken gücünüzün bitmesi durumunda balığı kaçırırsınız. Sağ ve sol tuşlar ile kayığı hareket ettirebilir, aşağı yön tuşu ile oltayı derinlere sallayabilir, boşluk tuşuna basılı tutarak oltayla yakaladığınız balığı kayığa çekebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Denizde Tek Başına Oyunu oyna

Denizde Tek Başına oyununda, okyanusun ortasında bir dubanın/kayığın üstünde yalnız kalmış birine tüm bayrakları toplatmanız gerekiyor. Dubayı çevirmek için fareyi ekranın sağına veya soluna sürüklemeniz, hızlandırmak için ise fare tuşuna tıklamanız gerekiyor. Köpekbalıkları her ne kadar uysal olsalarda saldırmaları veya yaklaşmaları durumunda boşluk tuşunu kullanarak kürekle vurabilirsiniz. Ekranda görünen ok işareti en yakın bayrağın yönünü göstermekte yardımcı olacaktır. İyi Oyunlar.

Küçük Balıkçı Oyunu oyna

Küçük Balıkçı oyununda kısa sürede mümkün olduğu kadar çok balık ve kalamar tutmalısınız. Ayakkabı ve kova gibi denize ait olmayan eşyaları tutmak, zamanınızı azalır. Fare ile kayığı sağa ve sola hareket ettirebilir, sol tuşa basılı tutarak oltayı daha derine gönderebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar