Tek Kişilik Oyun

Kaykay Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Boşluk tuşunu kullanarak yangın söndürme vanası, çöp kovası, lastik vb. gibi engellerin üzerinde atlamalısınız. Zıplayarak alabileceğiniz bazı bonus özellikleri yukarı yön tuşu ile kullanarak artistik hareketle zıplayıp daha fazla puan alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kullandığınız kar kaykayı (snowboard) ile flamalara çarpmadan, yeşil flamaları solunuzda, kırmızı flamaları sağınızda tutarak bitişe kadar kaymalısınız. Hız ve yön kontrolü için fareyi kullanmalısınız. İyi Oyunlar.

Kar kaykayınız ile tepesinden kaymaya başladığınız dağın eteklerindeki bitiş noktasına en iyi zaman derecesiyle ulaşmalısınız. Aşağıya doğru kayarken mutlaka ağaçların arasından geçmelisiniz. Geçmediğiniz takdirde veya kayalara veya ağaçlara çarptığınızda 5 saniye bitiş derecenize eklenir. Kar kaykayını sağ ve sol yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bir çok hareket yapabileceğiniz kaykayınız ile park içine dağılmış toplam 4 turuncu kaykay tekerleğini zorluk derecesine göre belirli bir süre içinde bulmalısınız. Zorluk derecesi için oyun başında kolay için Easy, Zor için Hard seçeneğini seçebilirsiniz. Yön tuşları ile yönetebileceğiniz ve boşluk tuşu ile zıplatabileceğiniz kaykay ile N ve M tuşlarını ve boşluk ile art arda kullanarak farklı hareketler yapabilirsiniz. Farklı renkteki paraları toplamak için kaymanız, dönmeniz, zıplamanız ve yerde veya havada spin atmanız gerekli. Oyuna başlamak için Skate düğmesine tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

Nereye Gidiyor? oyununda oyun kahramanını geçeceği köprüden başlayarak, bineceği/kullanacağı kaykay, araba, ufo vb. gibi araç seçimlerinde doğru karar verip engellere takılmadan gideceği yere ulaştırmalısınız. İyi Oyunlar.

Kullandığınız kar kaykayı (snowboard) ile kayalara çarpmadan ve kar üzerindeki içecekleri toplayarak kayabildiğiniz kadar kaymalısınız. Hız ve yön kontrolü için fareyi kullanabilir, boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Çöp kutusu, karton koli, oturma sırası ve bank gibi engellerle dolu bir cadde üzerindeki tüm engelleri kaykayınız ile belirli bir süre içinde aşmalısınız. Her aşama atladığınızda kaykayınız 10KM daha hızlanacaktır. Yukarı yön tuşu ile zıplayabilir, sağ yön tuşu ile hızlanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kaykaylı Fare oyununda kullandığınız kaykay ile taş, kibrit çöpü, içeçek kutusu, su birikintisi vb. gibi engelleri aşmalısınız. İyi Oyunlar.

Ben 10'un bir platform üzerinde kullandığı roketli kaykay ile engelleri aşarak ve robotları atlatarak mümkün olduğu kadar puan toplamalısınız. Ben 10'u yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Artistik Kaykay oyununda kaykaycı çocuğun üzerine tıklayıp dönüş yapmasını sağlayarak veya sağ altta dönen disk kıvılcım çıkartırken tıklayıp havaya zıplamasını sağlayarak puan toplamalısınız. İyi Oyunlar.

Kaykaylı Kız oyununda çöl ortasındaki bir yolda kaykay ile ilerleyen kızın engellere takılmasını önlemelisiniz. İyi Oyunlar.

Kaykaylı Köpek oyununda kaykay üzerindeki bir köpeğe havadan geçen frizbi ve topları yakalatmalısınız. Fare ile kaykayı sağ ve sola taşıyabilir, fare tuşuna basılı tutarak sıçrama seviyesini arttırabilirsiniz. Tuşu bıraktığınızda köpek daha yükseğe zıplayacaktır. Bombaları ve dikenli frizbileri toplamamaya dikkat edin! İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar