Tek Kişilik Oyun

Kaykay Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..
Stan Kaykay Oyunu oyna

Boşluk tuşunu kullanarak yangın söndürme vanası, çöp kovası, lastik vb. gibi engellerin üzerinde atlamalısınız. Zıplayarak alabileceğiniz bazı bonus özellikleri yukarı yön tuşu ile kullanarak artistik hareketle zıplayıp daha fazla puan alabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Nereye Gidiyor? Oyunu oyna

Nereye Gidiyor? oyununda oyun kahramanını geçeceği köprüden başlayarak, bineceği/kullanacağı kaykay, araba, ufo vb. gibi araç seçimlerinde doğru karar verip engellere takılmadan gideceği yere ulaştırmalısınız. İyi Oyunlar.

Kar Kaykayı Yarışı Oyunu oyna

Kar kaykayınız ile tepesinden kaymaya başladığınız dağın eteklerindeki bitiş noktasına en iyi zaman derecesiyle ulaşmalısınız. Aşağıya doğru kayarken mutlaka ağaçların arasından geçmelisiniz. Geçmediğiniz takdirde veya kayalara veya ağaçlara çarptığınızda 5 saniye bitiş derecenize eklenir. Kar kaykayını sağ ve sol yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kar Kaykayı Oyunu oyna

Kullandığınız kar kaykayı (snowboard) ile flamalara çarpmadan, yeşil flamaları solunuzda, kırmızı flamaları sağınızda tutarak bitişe kadar kaymalısınız. Hız ve yön kontrolü için fareyi kullanmalısınız. İyi Oyunlar.

Tavşan ve Kaplumbağa Oyunu oyna

Tavşan ve Kaplumbağa oyununda tavşan veya kaplumbağayı seçerek rakibinizi koşu yarışında yenmeniz gerekli. Koşarak yarışan tavşanı veya kaykay ile yarışan kaplumbağayı koşturmak için Start düğmesine bastıktan sonra aynı düğmeye sürekli basmalısınız. İyi Oyunlar.

Ben 10 Robotlar Oyunu oyna

Ben 10'un bir platform üzerinde kullandığı roketli kaykay ile engelleri aşarak ve robotları atlatarak mümkün olduğu kadar puan toplamalısınız. Ben 10'u yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kaykaycı Gençler Oyunu oyna

Kaykaycı Gençler oyununda 60 saniye süreyle yol üzerindeki tahta, kalas, duba, mazgal demiri vb. gibi engellere takılmadan yolunuza devam etmeniz gerekli. V tuşu havada ufak takla atılmasını sağlıyor. Ayrıca yön tuşları ile birlikte boşluk tuşuna basıldığında farklı kombinasyonlarda takla atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kaykaylı Köpek Oyunu oyna

Kaykaylı Köpek oyununda kaykay üzerindeki bir köpeğe havadan geçen frizbi ve topları yakalatmalısınız. Fare ile kaykayı sağ ve sola taşıyabilir, fare tuşuna basılı tutarak sıçrama seviyesini arttırabilirsiniz. Tuşu bıraktığınızda köpek daha yükseğe zıplayacaktır. Bombaları ve dikenli frizbileri toplamamaya dikkat edin! İyi Oyunlar.

Parkta Kaykay Oyunu oyna

Bir çok hareket yapabileceğiniz kaykayınız ile park içine dağılmış toplam 4 turuncu kaykay tekerleğini zorluk derecesine göre belirli bir süre içinde bulmalısınız. Zorluk derecesi için oyun başında kolay için Easy, Zor için Hard seçeneğini seçebilirsiniz. Yön tuşları ile yönetebileceğiniz ve boşluk tuşu ile zıplatabileceğiniz kaykay ile N ve M tuşlarını ve boşluk ile art arda kullanarak farklı hareketler yapabilirsiniz. Farklı renkteki paraları toplamak için kaymanız, dönmeniz, zıplamanız ve yerde veya havada spin atmanız gerekli. Oyuna başlamak için Skate düğmesine tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

Kar Kaykayı 1.2 Oyunu oyna

Kullandığınız kar kaykayı (snowboard) ile kayalara çarpmadan ve kar üzerindeki içecekleri toplayarak kayabildiğiniz kadar kaymalısınız. Hız ve yön kontrolü için fareyi kullanabilir, boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Artistik Kaykay Oyunu

Artistik Kaykay oyununda kaykaycı çocuğun üzerine tıklayıp dönüş yapmasını sağlayarak veya sağ altta dönen disk kıvılcım çıkartırken tıklayıp havaya zıplamasını sağlayarak puan toplamalısınız. İyi Oyunlar.

Heli Kar Kaykayı Oyunu oyna

Helikopterin tepesine bıraktığı karlı bir dağdan aşağıya doğru kar kaykayınız ile domuzlara ve ağaç kütüklerine çarpmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Ekstra zaman için kahverengi yıldızları, puan için ise gri yıldızları toplamalısınız. Kar kaykayını yön tuşları ile dengeleyebilir, boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Engelli Kaykay Yarışı Oyunu oyna

Çöp kutusu, karton koli, oturma sırası ve bank gibi engellerle dolu bir cadde üzerindeki tüm engelleri kaykayınız ile belirli bir süre içinde aşmalısınız. Her aşama atladığınızda kaykayınız 10KM daha hızlanacaktır. Yukarı yön tuşu ile zıplayabilir, sağ yön tuşu ile hızlanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar