Tek Kişilik Oyun

Kedili Oyunlar

Kedi Köpek Kavgası Oyunu oyna

Kedi Köpek Kavgası oyununda sırayla kedinin çöp ve köpeğin kemik atarak birbirlerini vurmaları gerekli. Sahip olduğunuz karakterin elindekini fırlatmak için üzerine fare ile tıklayıp basılı tutarak, rüzgar metreye göre güç göstergesi uygun konuma geldiğinde bırakmalısınız. Oyuna Let's Play ile başladıktan sonra tek kişilik oyun için 1 player, iki kişilik oyun için 2 player düğmesine basmalısınız. İyi Oyunlar.

Kedi Köpek Kavgası 2 Oyunu oyna

Deniz kıyısında kumsaldaki kumdan bir kalenin çevresinde geçen atışmada, sırayla kedinin ve köpeğin kumun içinde buldukları istiridye, deniz kabuğu vs. gibi malzemeleri fırlatarak birbirlerini vurmaları gerekli. Sahip olduğunuz karakterin elindekini fırlatmak için üzerine fare ile tıklayıp basılı tutarak, rüzgar metreye göre güç göstergesi uygun konuma geldiğinde bırakmalısınız. Oyun başında tek kişilik oyun için 1 player, iki kişilik oyun için 2 player seçimini seçmelisiniz. İyi Oyunlar.

Taklacı Güvercin Oyunu oyna

Taklacı Güvercin oyununda inşaat iskelesi arasında uçuşan güvercinleri kedilere zarar vermeden vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Köpekli Yapboz Oyunu oyna

Köpekli Yapboz oyununda seçebileceğiniz kedili ve köpekli 3 resimden birini shuffle düğmesi ile dağıtarak, çözebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Hızlı Silahşör Oyunu Oyna

Eski batıda bir cadde üzerinde altı patlar silahınız ile mümkün olduğu kadar sağdan ve soldan fırlatılan şişeleri vurmalısınız. Fırlatılan balıkları vurursanız bir kedi üzerinize atlayarak görüş açınızı kapatacak, saatleri vurursanız zaman göstergesi bir süreliğine duracaktır. Baykuşun gösterdiği hedefi vurursanız ekstra puan kazanırsınız. Herhangi bir anda silahınızı doldurmak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Beysbol Vuruşu Oyunu oyna

Beysbol Vuruşu oyununda top atıcının attığı toplara vurarak karşılamanız ve yeterince uzağa fırlatmanız gerekiyor. Oyun, zorluk derecesi seçim ekranı ile başlar: Beginner seçimi en kolay zorluk derecesidir. Ardından her atışın yapılabilmesi için Play seçimini tıklamalısınız. Fare ile sağa ve sola hareket edebilir ve uygun yerde tıklayarak topa vurabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar