Tek Kişilik Oyun

Kılıç Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Orta çağ zamanında kralın ülkesinde vergilerini vermeyen halktan zorla vergileri toplamalısınız! Kazandığınız altın ile balyoz, kılıç, topuz gibi silahlar alabilirsiniz. Cadıya vurmanız durumunda şövalyeniz kısa süreliğine domuza dönüşür. İyi Oyunlar.

He-man ile gölgeler şatosunun derinliklerinde altın ve gümüşler ile birlikte bonusları toplayarak ve kılıcınız ile örümcekleri ve diğer yaratıkları etkisiz hale getirerek İskeletoru bulup yok etmelisiniz. İyi Oyunlar.

Kontrol ettiğiniz Jedi Şövalyesi Kit Fisto ile denizin derinliklerinde mayınlara çarpmadan size saldıran denizaltı, droid (robot) ve diğer düşmanları ışın kılıcı ile etkisiz hale getirmelisiniz. Yön tuşları : Yüzme/Hareket etme. Z : Işın kılıcı ile Yukarı hamle. X : İleri hamle. C : Aşağı hamle. Boşluk : Işın fırlatma. İyi Oyunlar.

Gladyatörünüz ile verilen tüm görevleri yerine getirip prensesi kurtarmalısınız. Savaş alanı ve savaş dışı alan olarak iki kısımdan oluşan oyunda, savaş dışı alanda silah alabilir, bulunduğunuz konumu saklayabilir ve tıraş olabilirsiniz! Ayrıca, tüm eşyalarınızın bulunduğu bir de sandığınız vardır. Savaş dışı alandaki siyah elbiseli adam silah tüccarıdır, bundan elinizdeki altın miktarına göre kılıç, kalkan, topuz, balta, zırh, başlık, eldiven vb. gibi eşyalar alabilirsiniz. Aldığınız bu eşyalar hemen sandığınıza gönderilir. Dolayısıyla üzerinizdeki eşyaları değiştirmek için sandığınıza gitmelisiniz. Haritanın sağ tarafındaki adama 50 altın karşılığı 3 farklı saç modelinde saç tıraşı olabilirsiniz. Haritanın sol tarafındaki adama oyunu kaydettirebilirsiniz. Savaş alanına girmek için ise her seferinde haritanın üst tarafındaki baltalı adam ile konuşmalısınız. Yön tuşları : Hareket etme X : Saldırı/Konuşma/Kullanma Z : Zıplama C : Savunma İyi Oyunlar.

Karşınıza çıkan kılıçlı ve mızraklı düşman yaratıklarını kılıcınızla yok ederek mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, S tuşu ile zıplayabilir, A ile kılıç hamlesi yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Samuray Jack ile şeytana karşı yapılan savaşta samuray törelerine sadık kalarak tüm düşmanları ve sonunda şeytanı yenmelisiniz. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile kılıç hamlesi yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Dijital Ninja RPG oyununda ekranın sağ altında gösterilen miktar kadar düşman ninjayı harita üzerinde bularak kılıcınızla öldürmelisiniz. İyi Oyunlar.

Dijital Ninja oyununda 20 tane düşman ninjayı yoketmelisiniz. Yön tuşlarını kullanarak yöneteceğiniz ninjanın daha uzağa sıçramasını sağlamak ve/veya ateşten kurtarmak için zıplama tuşunu basılı tutmalısınız. Boşluk tuşunu kullanarak kılıç hamlesi yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Matrix Neo'nun Savaşı oyununda ajanların kurşunlarından kaçarak tüm sentinelleri ve ajanları yoketmelisiniz. Uçan Neo'yu fare ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile kılıç hamlesi yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar