Tek Kişilik Oyun

Kiremit Kırma Oyunları

Klasik Süper Mario Oyunu oyna

Mario'yu çıktığı borudan bayraklı kaleye kadar götürmelisiniz. Yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz Mario ile üzerinde soru işareti bulunan tuğlaları açmak için alttan zıplayarak kafa atmalısınız. Soru işaretli tuğlaların içinde genelde altın para olması ile birlikte Mario'ya ekstra yetenekler kazandıran mantar ve çiçeklerde çıkabilir. Yol üzerindeki canavarları yoketmek için üstlerine zıplamalısınız. İyi Oyunlar.

Arkanoid Wonderball Oyunu oyna

Eski Arkanoid oyununun varyasyonu olan Arkanoid Wonderball oyununda da sürekli zıplayan bir topu, fare ile sağa ve sola hareket ettirebileceğiniz bir levha ile yere düşmesini engelleyerek, üst taraftaki blokları kırmanız gerekiyor. Start Game bağlantısına tıkladıktan sonra fare tuşuna tekrar tıklayarak topu fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Arkanoid Oyunu oyna

Arkanoid oyununda sürekli zıplayan bir topu, fare ile sağa ve sola doğru hareket ettirebileceğiniz bir levha ile yere düşmesini engelleyerek, üst taraftaki blokları kırmanız gerekiyor. GO bağlantısına tıkladıktan sonra fare tuşuna tekrar tıklayarak topu fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Renkli Top Kesme Oyunu oyna

Renkli Top Kesme oyunu diğer benzer varyasyonlarından farklı olarak topun çarptığı bloklardan herhangi bir hediye özellik düşmüyor. Bunun yerine kırılan blokların kendisi birer özellik kazandırabiliyor. Buna göre sarı bloklar +25 puan, mavi bloklar +50 puan kazandırıyor. Ayrıca yeşil bloklar, top sektirme levhasının büyümesini, kırmızılar küçülmesini ve morlar ise normal boyuna dönmesini sağlayarak +10 puan kazandırıyor.İyi Oyunlar.

Top Kesici Oyunu oyna

Top Kesici oyununda sürekli zıplayan bir topun yere düşmesini engelleyerek üst taraftaki bloklara çarptırıp kırılmalarını sağlamalısınız. Klavyenin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak levhayı hareket ettirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

B-Out Oyunu oyna

B-Out oyununda sürekli zıplayan kuyruklu bir topu yere düşürmemeye çalışmalısınız. İyi Oyunlar.

Siyah Tuğla Kırma Oyunu oyna

Siyah Tuğla Kırma oyununda sürekli zıplayan bir topu levha üzerinde zıplatarak araba, gözler, uçak vb. gibi siyah beyaz şekilleri oluşturan tuğlaların hepsini kırmalısınız. İyi Oyunlar.

Yer Çekimi Topu Oyunu oyna

Bir palet yardımı ile sürekli zıplatacağınız top ile gerek tuğlaları kırmalı, gerek basket atmalı, gerekse yüzüklerin içinden geçirmelisiniz. Top zıplattığınız paneli fare ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar