Tek Kişilik Oyun

Korku Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

3 boyutlu bir mekanda geçen oyunda altınları, elmasları ve hazine sandıklarını toplayarak çıkışı bulmalısınız. Gizli bir bölme ile karşılaştığınızda fare işaretçisi EL şeklinde gösterilecektir. Kilitli kapıları açmak için gümüş veya altın anahtarı bulmalısınız. Fare ile kapıları açabilir, nesneleri alabilir ve saldıran yaratıklara veya yarasalara ateş topu fırlatabilirsiniz. Yön tuşları : Yürüme/dönme Boşluk + Sol : Sola kayma Boşluk + Sağ : Sağa kayma Shift : Geriye dönme İyi Oyunlar.

Kontrol ettiğiniz iblis ile cehennemin dibine doğru yaptığınız yolculukta karşınıza çıkan tüm engelleri aşarak şeytanın imzasını almaya hak kazanmalısınız! Bağırarak diğer iblis, zebani ve şeytanları geçici felç yapabilir ve bazı duvarları kırabilirsiniz. Günahkar insan ruhlarını yiyerek sağ altta görünen açlık göstergesinin mümkün olduğu kadar dolu olmasını sağlamalısınız. 25 insan ruhu yediğinizde +1 can kazanırsınız. Ölmeniz durumunda en son kayıt yapılan reenkarnasyon sunağından oyun tekrar başlar. Yön tuşları ile hareket edebilir, Shift ile bağırabilir ve ruh yiyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Arkadaşlarını çok geç olmadan korkunç kalenin içindeki zindanlardan kurtarmaya çalışan Scooby Doo'nun karşısına hayaletin çıkmasını engelleyerek, korkusunun artıp kaçmasını engellemelisiniz. Sürekli etrafı koklayarak ilerleyen Scooby Doo'nun karşısına hayaletin çıkmaması için çevreyi mümkün olduğu kadar dikkatli inceleyerek kullanılabilecek eşyaları toplamalı ve kullanılabilecekleri yerlerde kullanmalısınız. Örn. daha önce aldığınız bir kalası, bir kapıya tıklayıp kapattıktan sonra kalası fare ile kapıya sürükleyerek kapının açılmasını engelleyecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Aynı şekilde bazı kapıları ve pencereleri açıp kapatabilir ve bazı mekanizmaları veya tuzakları harekete geçirebilirsiniz. Eşyaları toplamak için fare ile üzerlerine tıklamalı, kullanmak için sürükleyip bırakmalısınız. İyi Oyunlar.

Tel örgüler ile çevrili bulunduğunuz bölgeye tel örgüleri tırmanarak geçip sizi ısırmak veya yemek isteyen zombileri el feneri takılı pompalı tüfeğiniz ile vurmalısınız. Bulunduğunuz kafese yaklaşan aç zombileri radar göstergesinde sarı nokta olarak görebilirsiniz. Gözünüzü radardan ayırmayın ve radarda ilk görünen zombiyi ilk önce vurmaya çalışın. Fare ile nişan alabilir, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Zombi Avcısı oyununda küçük bir çocuğu şeytan zombilere karşı korumalısınız. Zombileri yoketmek için yaklaşıp kürekle vurmalısınız. Zombilerden düşen yeşil iksirler iyileşmenizi sağlar. İyi Oyunlar.

Yer altında uçarak ilerlediğiniz tünellerde karşınıza çıkan hayaletleri, örümcekleri ve ilerlemenizi engelleyebilecek diğer canavarları ve yaratıkları yok ederek çıkışa kadar ulaşmalısınız. Hayaleti yön tuşları ile kontrol edebilir, A ve S ile pençe atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar