Tek Kişilik Oyun

Kristal Oyunları

Aynı değerli taşlardan en az üç tanesinin yanyana veya üstüste gelmesini sağlayıp taşları patlatarak bulundukları zemini altına çevirmelisiniz. Birbirleri ile komşu olan mücevherleri birbirleri ile yer değiştirmek için sırayla her ikisine de tıklamalısınız. İyi Oyunlar.

Kristal Patlat oyununda belli zaman aralıkları ile kristallerin altına eklenen yeni kristal satırlarından dolayı sürekli yükselen kristallerin tavana ulaşmasını engellemelisiniz. Birbirlerine bitişik en az iki eş kristali tıklayarak yokedebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Mücevherler 3B oyununda birbirleri ile aynı şekil ve renge sahip değerleri taşlardan en az üç tanesini yanyana getirerek hazine sandığına taşımalısınız. Sandık dolduğunda bir sonraki aşamaya geçilir. İyi Oyunlar.

Altıgen Yer Kapma oyununda kırmızı kristallerinizi oyun platformunda mümkün olduğu kadar çok yer kaplayacak şekilde çoğaltarak yerleştirmelisiniz. Fare ile seçip taşıyabileceğiniz kristaller ile hemen yanlarındaki boş alanlara hamle yaparsanız kopyaları oluşturulur. Eğer 2 yan tarafa hamle yaparsanız kristalin kendisi taşınır. İyi Oyunlar.

Kristal Ada oyununda tüm kristalleri toplamanız gerekli. Bütün kristalleri topladıktan sonra görünen yıldızı da aldıktan sonra sonraki bölüme geçebilirsiniz. Yönettiğiniz kırmızı topu sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak hareket ettirebilir, boşluk tuşunu kullanarak zıplatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kristal Damacana oyununda damacana görünümündeki uzay geminiz ile su damlası görünümündeki kristalleri düşman gemilerine çarpmadan toplamalısınız. İyi Oyunlar.

Buz üstünde kayarak ilerlediğiniz binaların üzerinde, engellere takılmadan ve robotlara çarpmadan mümkün olduğu kadar kar kristali toplamalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar