Tek Kişilik Oyun

Kurtcuk Oyunları

Yılan oyununda yılana kenarlara çarpmadan tüm elmaları yedirmeniz gerekli. İyi Oyunlar.

Elma Tarlası oyununda tüm iyi elmaları yemelisiniz. Kurtcuklu elmaları yerseniz oyunu kaybedersiniz. Elmalar yendikten sonra bulundukları konumda gösterilen rakam, çevresindeki kötü elma miktarını belirtir. İyi Oyunlar.

Kurtcuk Yemi oyununda yön tuşları ile kurtcuğu kontrol ederek yemleri yedirmelisiniz. İyi Oyunlar.

3 Boyutlu Elma Kurdu oyununda elmaları yemeye çalışan bir kurtcuğu klavye ile yönetmeniz gerekiyor. Kurtcuğu, klavyenin yön tuşları ile yönlendirerek tüm elmaları yemelisiniz. Fakat elmaları yedikce kurtcuğun boyu uzayacak ve her bölüm atlandığında biraz daha hızlanacaktır. Oyunu Play bağlantısına tıklayarak başlatabilirsiniz.İyi Oyunlar.

Noemoo oyununda 60 saniye içinde bir yaprağın üzerinde mümkün olduğu kadar fazla kurtcuk toplamanız gerekli. İyi Oyunlar.

Fare ile kontrol edebileceğiniz elma ile havadan düşen şemsiyeli kekleri yemeli, topraktan çıkan kurtcukları ezmeli ve havadan düşen diğer nesnelerden kaçmalısınız. İyi Oyunlar.

Kurtcuk Yarışı oyununda birinci gelecek kurtcuğu tahmin etmelisiniz. Kurtcuğu seçtikten sonra üstteki rakamlar ile para yatırabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar