Tek Kişilik Oyun

Kuş Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Kuş Besleme oyununda yuvalarındaki üç yavru kuşu biberonla mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde doyurmaya çalışmalısınız. İyi Oyunlar.

Bulutların Üstünde oyununda yeşil topları toplamalı, kırmızı toplardan uzak durmalısınız. Yeşil toplar puan kazandırırken, kırmızı toplar puanınızı düşürür. Balonu havada tutmak için fare ile balonun üzerine tıklamalısınız. Ayrıca, fareyi sağa ve sola hareket ettirerek balonu sağa veya sola sürükleyebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kanat çırparak ilerlediğiniz gökyüzünde küçük mavi kuşlara çarpmadan mümkün olduğu kadar yeşil ve kırmızı balonları toplamalısınız. Fare tuşuna basılı tutarak uçup yükselebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Tıkla ve Kaydır oyununda içinde kaplan, kuş, gül, maymun, at, fil vb. gibi canlılarında bulunduğu bir çok farklı resmin parçalarını kaydırarak birleştirebilirsiniz. Resim parçasını kaydırmak için üzerine tıklamalısınız. Farklı bir resim seçmek için sol üstteki resmin altındaki Prev ve Next düğmelerini kullanabilir, Play ile resmi dağıtabilirsiniz. Resmin boyutunu değiştirmek için sol altta Size başlığı altındaki 3x3, 4x4, 5x5 ve 6x6 ölçülerinden birini seçebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kayaklarınız ile karşınızdan gelen motorlulara, diğer kayakçılara ve kuşlara çarpmadan dağdan aşağıya doğru mümkün olduğu kadar kaymalısınız. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar