Tek Kişilik Oyun

Kütük Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..
Ben 10 Meteor Yağmuru Oyunu oyna

Ben 10'un omnitrix saatini kullanıp Ateş Topu'na (Heatblast) dönüşerek dünyaya düşen meteorları yok etmelisiniz. Ayrıca kütükleri ve diğer engelleri aşmak için Gölge Hayalet'e (Ghostfreak) dönüşebilirsiniz. Ben 10'u yön tuşları ile kontrol edebilir, Z ile Ateş Topu'na dönüşerek, boşluk tuşu ile ateş fırlatabilir, X ile Gölge Hayalet'e (Ghostfreak) dönüşebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kamyonla Teslimat 2 Oyunu oyna

Kamyonunuza yüklenen koli, su, kütük vb. gibi yükleri çeşitli engelleri aşarak en kısa sürede ve en az eksikle/hasarla sonraki teslimat kulübesine götürmelisiniz. Yukarı : İleri gitme Aşağı : Geri geri gitme Sol : Kamyonu sola (geriye) yatırma Sağ : Kamyonu sağa (ileriye) yatırma Shift : Turbo Z : Fren İyi Oyunlar.

Kar Kaykaylı Çocuk Oyunu oyna

Kaymaya başladığınız tepeden kaya, ağaç, kütük, çamaşır vb. gibi engellere takılmadan ve kar rampalarından zıplayıp artistik hareketler yaparak dağın eteğindeki bitiş noktasına kadar kaymalısınız. Kar rampası üzerinden havaya zıpladığınızda A, S ve D tuşlarını kullanarak yapabileceğiniz hareketlerden yere düşmeden önce mümkün olduğu kadar fazla yaparak puan toplamalısınız. Kaykayı fare ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar