Tek Kişilik Oyun

Kütük Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Balistik Simit oyununda tehlikeli sularda bir sürat teknesinin arkasında simit kayağı yapan kahramanımıza kütüklere ve diğer engellere çarpmaması için yardım etmeniz gerekiyor. İyi Oyunlar.

Ben 10'un omnitrix saatini kullanıp Ateş Topu'na (Heatblast) dönüşerek dünyaya düşen meteorları yok etmelisiniz. Ayrıca kütükleri ve diğer engelleri aşmak için Gölge Hayalet'e (Ghostfreak) dönüşebilirsiniz. Ben 10'u yön tuşları ile kontrol edebilir, Z ile Ateş Topu'na dönüşerek, boşluk tuşu ile ateş fırlatabilir, X ile Gölge Hayalet'e (Ghostfreak) dönüşebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kamyonunuza yüklenen koli, su, kütük vb. gibi yükleri çeşitli engelleri aşarak en kısa sürede ve en az eksikle/hasarla sonraki teslimat kulübesine götürmelisiniz. Yukarı : İleri gitme Aşağı : Geri geri gitme Sol : Kamyonu sola (geriye) yatırma Sağ : Kamyonu sağa (ileriye) yatırma Shift : Turbo Z : Fren İyi Oyunlar.

Çöl, kütük ve buzların üzerinde geçen farklı aşamalarda 60 saniye bitmeden önce 5 kız toplamalısınız. Sağ ve sol tuşlar ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Helikopterin tepesine bıraktığı karlı bir dağdan aşağıya doğru kar kaykayınız ile domuzlara ve ağaç kütüklerine çarpmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Ekstra zaman için kahverengi yıldızları, puan için ise gri yıldızları toplamalısınız. Kar kaykayını yön tuşları ile dengeleyebilir, boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar