Tek Kişilik Oyun

Kütük Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Kamyonunuza yüklenen koli, su, kütük vb. gibi yükleri çeşitli engelleri aşarak en kısa sürede ve en az eksikle/hasarla sonraki teslimat kulübesine götürmelisiniz. Yukarı : İleri gitme Aşağı : Geri geri gitme Sol : Kamyonu sola (geriye) yatırma Sağ : Kamyonu sağa (ileriye) yatırma Shift : Turbo Z : Fren İyi Oyunlar.

Ben 10'un omnitrix saatini kullanıp Ateş Topu'na (Heatblast) dönüşerek dünyaya düşen meteorları yok etmelisiniz. Ayrıca kütükleri ve diğer engelleri aşmak için Gölge Hayalet'e (Ghostfreak) dönüşebilirsiniz. Ben 10'u yön tuşları ile kontrol edebilir, Z ile Ateş Topu'na dönüşerek, boşluk tuşu ile ateş fırlatabilir, X ile Gölge Hayalet'e (Ghostfreak) dönüşebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kanoyla Balık oyununda nehir üzerinde kanonuz ile giderken 30 saniye içinde kütüklere takılmadan toplayabildiğiniz kadar taze balık toplamalısınız. İyi Oyunlar.

Kaymaya başladığınız tepeden kaya, ağaç, kütük, çamaşır vb. gibi engellere takılmadan ve kar rampalarından zıplayıp artistik hareketler yaparak dağın eteğindeki bitiş noktasına kadar kaymalısınız. Kar rampası üzerinden havaya zıpladığınızda A, S ve D tuşlarını kullanarak yapabileceğiniz hareketlerden yere düşmeden önce mümkün olduğu kadar fazla yaparak puan toplamalısınız. Kaykayı fare ile kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

İlkyardım Çantaları oyununda bir nehrin karşı tarafına ilkyardım çantalarını taşımalısınız. Karşı tarafa nehirdeki kütük, kaya ve timsahların üzerlerinden atlayarak geçebilirsiniz. Timsahların üzerlerine atlarken ağızlarının kapalı olduğundan emin olmalısınız. İyi Oyunlar.

Balistik Simit oyununda tehlikeli sularda bir sürat teknesinin arkasında simit kayağı yapan kahramanımıza kütüklere ve diğer engellere çarpmaması için yardım etmeniz gerekiyor. İyi Oyunlar.

Çöl, kütük ve buzların üzerinde geçen farklı aşamalarda 60 saniye bitmeden önce 5 kız toplamalısınız. Sağ ve sol tuşlar ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar