Tek Kişilik Oyun

Makineli Tüfek Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Beyaz Saray'a saldıran teröristleri M16 makineli tüfeğiniz ile vurmalısınız. İyi Oyunlar.

Kullandığınız F16 jetinizin makineli tüfeği ile karşınızdan gelen düşman uçaklarını vurmalısınız. Uçağı yön tuşları ile çevirebilir, fareyi kullanarak ateş edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Düşman savaş gemilerinin ve uçaklarının eşliğinde stratejik öneme sahip yük taşıyan taşıyıcı gemileri torpidolar ile vurmalısınız. Uçağınızı yön tuşları ile kontrol edip sol tuş ile makineli tüfeği ateşleyebilir, boşluk tuşu ile torpido atabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Dünyanın farklı bölgelerindeki operasyonlar için verilen görevleri tabancanızı ve makineli tüfeğinizi kullanarak başarıyla yerine getirmelisiniz. 1, 2 ve 3 tuşları ile silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Apaçi (Apache) saldırı helikopteriniz ile havadaki düşman uçak ve helikopterleri ile yerdeki tank, kamyon ve motor gibi hedefleri vurmalısınız. Havadan paraşüt ile düşen mühimmatları alarak ekstra bomba ve roket yükleyebilirsiniz. Helikopteri yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Oyuna New Game ile başlayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Farklı platformlarda gerçekleşen atışlarda makineli tüfeğiniz ile karşınıza çıkan tüm teröristleri rehinelere zarar vermeden mümkün olduğu kadar hızlı ve isabetli atışlarla vurmalısınız. İlk yardım çantalarını vurarak yaşam enerjinizi arttırabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kasabanıza her gün saldırı düzenleyen çöp adamlara karşı kasabanızın girişindeki savunma hattını koruyarak geçmelerini engelleyip kasabanızı savunmalısınız. Gün içinde kazandığınız paralar ile gün sonunda silahınızı yenileme, keskin nişancı alma, savunma hattı önüne duvar örme vb. gibi bir çok güncelleme yaptırabilirsiniz. Fare ile nişan alıp ateş edebilir, boşluk tuşu ile şarjörü biten silahınızı doldurabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar