Tek Kişilik Oyun

Mantık Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Platform üzerinde aynı anda farklı bir boyuttaki yansımasını gördüğünüz kendinizi de eş zamanlı olarak kontrol ederek, her ikisininde karşına çıkabilecek engelleri aşarak ışınlama bölümüne kadar ulaşmalısınız. Oyun içinde mayınlar, hareket sensörleri vb. gibi engelleri aşmanız ile ilgili ipuçlarını oyun başında Tutorial bölümünü oynarak görebilirsiniz. Her iki karakteride eş zamanlı olarak yön tuşları ile kontrol edebilir, Shift tuşuna basılı tutarak bir süre görünmez olabilirsiniz. İyi Oyunlar.

İlk sürümüne göre biraz daha karanlık bir ortamda geçen oyunda ilk sürümündeki gibi özellikle güvenlik kameraları olmak üzere lazer, sensör, gözcü ve koruma gibi tüm güvenlik önlemlerini aşarak çıkışa kadar ulaşmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Kontrol ettiğiniz bir veya daha fazla küpten herhangi biri ile platform üzerindeki beyaz flamayı almalısınız. Küpleri yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Birden fazla küp olması durumunda üzerlerindeki numaraya göre 1, 2, 3, vs. tuşlarına basarak küpler arasında geçiş yapabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Özellikle güvenlik kameraları olmak üzere lazer, sensör, gözcü gibi diğer tüm engelleri aşarak çıkışa kadar ulaşmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Her turda bir artarak sırayla yanan altı farklı renkli lambanın yanış sıralarını doğru bilmelisiniz. İyi Oyunlar.

Arkadaşlarını çok geç olmadan korkunç kalenin içindeki zindanlardan kurtarmaya çalışan Scooby Doo'nun karşısına hayaletin çıkmasını engelleyerek, korkusunun artıp kaçmasını engellemelisiniz. Sürekli etrafı koklayarak ilerleyen Scooby Doo'nun karşısına hayaletin çıkmaması için çevreyi mümkün olduğu kadar dikkatli inceleyerek kullanılabilecek eşyaları toplamalı ve kullanılabilecekleri yerlerde kullanmalısınız. Örn. daha önce aldığınız bir kalası, bir kapıya tıklayıp kapattıktan sonra kalası fare ile kapıya sürükleyerek kapının açılmasını engelleyecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Aynı şekilde bazı kapıları ve pencereleri açıp kapatabilir ve bazı mekanizmaları veya tuzakları harekete geçirebilirsiniz. Eşyaları toplamak için fare ile üzerlerine tıklamalı, kullanmak için sürükleyip bırakmalısınız. İyi Oyunlar.

Gizli ajan olarak tüm aşamalarda size verilen görevleri sessizce yerine getirerek bölge/arazi üzerindeki Exit ile belirtilen çıkışa ulaşmalısınız. Kontrol Tuşları Yön tuşları : Yürüme/Duvara yaslanarak gizlenme. Z : C4 patlayıcı yerleştirme. X : Yerleştirilen patlayıcıyı patlatma. Boşluk : 1)Boyun kırma. 2) Nesne kullanma 3) (Duvara yaslanmışken) tıkırtı çıkartma. R : Hızlı yeniden başlatma. M : Menü. İpucu 1 : Duvara yaslanarak gizlendikten sonra sağa/sola hareket edebilirsiniz. İpucu 2 : Kasaları ittirebilirsiniz ama çekemezsiniz. İpucu 3 : Bazı kapıların açık kalmasını sağlayabilecek, zemindeki ızgara görünümlü düğmelerin basılı kalması için üzerine kasa sürüklemelisiniz. İpucu 4 : Anahtar veya geçiş kartlarını bulmak için boşluk tuşu ile dolapların içini kontrol etmelisiniz. İpucu 5 (Görev 2) : Eğitim bölümünden sonraki ikinci görevinizde ilk defa silahlı güvenlik görevlisi ile yüz yüze geleceğiniz bölümü geçmek için bir anlığına görevliye kendinizi gösterip tekrar duvarın arkasına saklanarak size yaklaştığında boşluk tuşunu kullanıp etkisiz hale getirmelisiniz... İpucu 6 : Sazlıkların/çalılıkların arasına girdiğinizde güvenlik görevlileri sizi göremez. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar