Tek Kişilik Oyun

Mayın Oyunları

Yükleniyor..
Yükleniyor..

Ben 10 ile Ateş Topu (Heatblast), Yaban Köpek (Wildmutt), Vahşi Asma (Wildvine) veya Yıldırım Top'a (Cannonbolt) dönüşerek Doktor Animo'nun bir adada hayvan mutasyonları ile ilgili cihazını tamamlamasını engellemek için cihaz parçalarının bulunduğu yaratıkları tek tek etkisiz hale getirerek parçaları toplamalısınız. Karakter Özellikleri Ben 10 : Yumruk atar. Ateş Topu : Alev Topu fırlatır. (Şelalelerin altına girmemelidir.) Yaban Köpek : Toprağın altındaki gizli mayınları tespit eder. Vahşi Asma : Patlayıcı tohum fırlatır. (Ayrıca kollarıyla daldan dala geçiş yapabilir.) Yıldırım Top : Dönen top moduna geçebilir. Tuşlar Yön tuşları : Hareket etme Boşluk : Karakter özelliklerine göre değişen aksiyonu gerçekleştirir. Z + Yukarı : Ateş Topu Z + Aşağı : Yaban Köpek Z + Sol : Vahşi Asma Z + Sağ : Yıldırım Top Z : Ben 10'a dönüştürür. İyi Oyunlar.

Dört geminizi ve bir denizaltınızı kendi haritanız üzerine yerleştirdikten sonra iki harita üzerinde bilgisayarla yaptığınız karşılıklı atışlar ile bilgisayarın göremediğiniz 5 gemisini yoketmelisiniz. Atış yaptığınızda herhangi bir hedefi vurmanız durumunda atışa devam edebilirsiniz. Oyuna başladığınızda gemileri yerleştirme ekranında gemileri fare ile yerleştirebilir, yön tuşları ile çevirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

Luigi'yi kalede yalnız denk getirip tüm güçleriyle saldıran düşman güçlerine karşı Luigi'ye kaleyi savunmasında yardım etmelisiniz. Oyun başında zorluk derecesine göre sırasıyla Easy, Medium, Hard ve Insane seçimlerinden birini seçtikten sonra her aşamadan sonra karşınıza gelecek olan silah dükkanına geleceksiniz. Sol üstte para miktarınız gösterilmektedir. Bu paraya göre, Guns bölümünden silah, Ammo bölümünde mermi, Specials bölümünde özel malzemeler alabilirsiniz. Özel malzemelerin birincisi bomba, ikincisi mayın, üç ve dördüncüsü yere veya kaleye monte edilen otomatik savunma silahıdır. Sondaki Repair Castle seçimi ise kalenin zarar görmesi durumunda onarmanızı sağlar. Silah dükkanında işiniz bittikten sonra sol üstteki Exit düğmesine tıklayarak çıkabilirsiniz. Aldığınız özel malzemeler arasında geçiş yapmak için W ve S tuşlarını, malzemeyi kullanmak için ise boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Aldığınız silahları 1-5 tuşları ile değiştirebilir, oyunu P tuşu ile duraklatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Denizaltınız ile size su altından torpido fırlatan düşman denizaltılarını ve yüzeyden mayın atan gemileri torpidolarınız ile yok etmelisiniz. Kısıtlı miktardaki oksijeni su altındaki balıkları toplayarak karşılayabilirsiniz. Denizaltınızı yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile yukarıya ve ileriye doğru aynı anda torpido fırlatabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Etiketler

YasinKa Oyunlar

Tek Kişilik Oyunlar | 1 | Güzel Oyunlar